Armie Hammer rezygnuje z roli, bo pojawiły się wobec niego oskarżenia o kanibalizm

Armie Hammer znany z takich filmów jak "Tamte dni, tamte noce", "The Social Network" czy "Rebeka", poinformował o rezygnacji z pracy u boku Jennifer Lopez na planie "Shotgun Wedding". Aktor stał się ostatnio obiektem oskarżeń o kanibalizm.

W ostatni weekend do sieci trafiły fragmenty rzekomych rozmów aktora z pozostającą anonimową kobietą, do których miało dojść w 2016 roku. Armie Hammer miał pisać w nich o swoich fantazjach seksualnych i przyznawać m.in., że jest kanibalem i wyrażać chęć wypicia jej krwi. Na razie nie ma wiarygodnego potwierdzenia ani wykluczenia autentyczności wpisów.

Armie Hammer: Idiotyczne oskarżenia

Aktor oczywiście zaprzecza i w wydanym oświadczeniu pisze:

Nie będę odnosił się do tych idiotycznych oskarżeń, ale w świetle okrutnych i fałszywych ataków na mnie w sieci, nie wyobrażam sobie zostawić swoich dzieci na cztery miesiące po to, by kręcić film na Dominikanie. Studio Lionsgate wspiera mnie i jestem im za to wdzięczny.

Hammer ma dwójkę dzieci z byłą żoną  Elizabeth Chambers. Para pobrała się w 2010, a rozstała w zeszłym roku.

Armie Hammer zaczynał od gry w serialach, w 2010 roku zdobył popularność dzięki podwójnej roli w "The Social Network" Davida Finchera. Aktor zagrał braci bliźniaków Camerona i Tylera Winklevossów, którzy początkowo byli zaangażowani w rozwój projektu, z którego powstał Facebook. Wystąpił później m.in. w "Edgarze" Clinta Eastwooda, "Królewnie Śnieżce" Tarsema Singha czy "Tamte dni, tamte noce"  Luki Guadagnino. Za rolę w tym ostatnim dostał nominację do Złotego Globu.  "Tamte dni, tamte noce" opowiada historię letniego romansu siedemnastoletniego Elio Perlmana (Timothée Chalamet) i dwudziestoczteroletniego asystenta jego ojca-profesora, Olivera (w tej roli Hammer). W zeszłym roku Netflix pokazał remake kultowej "Rebeki" Alfreda Hitchcocka, w której Hammer zagrał u boku Lily James.

Zobacz wideo Lily James, Armie Hammer i Kristin Scott Thomas w zwiastunie filmu "Rebeka"

Jak informuje branżowy serwis Variety, producenci "Shotgun Wedding" będą szukać nowego odtwórcy roli, którą wcześniej zaproponowali Hammerowi. 

Więcej o: