Chcesz skrytykować w sieci film Russella Crowe'a? Uważaj, aktor odpowiada na zaczepki

Pamiętacie film "Pan i władca: Na krańcu świata", w którym jedną z głównych ról gra Russell Crowe? Aktor postanowił odpowiedzieć jednemu z użytkowników Twittera, który zdaniem jednych żartobliwie, a zdaniem innych niegrzecznie, napisał o tej produkcji.

Trzeba jednak zauważyć, że autor wpisu sam się prosił o reakcję, oznaczając Russella Crowe'a przy tweecie tej treści:

Wiele osób ma problem z zaśnięciem w trakcie pandemii. Polecam wam 'Pan i władca: Na krańcu świata' z zazwyczaj urzekającym, przykuwającym uwagę Russellem Crowem. Nigdy nie udało mi się wytrwać dłużej niż 10 minut. Nie ma za co. I dzięki, Russellu.

Bo to grzechHBO GO pokaże serial o gejach w czasie dramatycznego wzrostu zakażeń AIDS

Russell Crowe odpowiada na tweeta: To zdecydowanie film dla dorosłych

"Pan i władca: Na krańcu świata" to film przygodowy z 2003 roku, w którym Crowe gra kapitana Jacka Aubreya. Tytuł, którego akcja rozgrywa się w 1805 roku, był nominowany do Oscara w dziesięciu kategoriach, w tym dla najlepszego filmu. Zdobył tylko dwie statuetki (za zdjęcia i montaż dźwięku), musiał uznać wyższość "Władcy Pierścieni: Powrotu Króla", który zdominował wówczas galę. Niemniej jednak, recenzje miał całkiem niezłe. Crowe poczuł się w obowiązku bronić honoru swojego i reszty ekipy filmowej i zrobił to w taki sposób:

To problem dzisiejszych dzieciaków. Zero skupienia.

"Film Petera Weira jest wspaniały. To wymagająca, zorientowana na szczegóły, epicka opowieść o wierności Imperium i służbie, niezależnie od ceny. Niesamowite zdjęcia Russella Boyda i majestatyczna ścieżka dźwiękowa." - napisał także aktor i na koniec dodał: "To zdecydowanie film dla dorosłych". 

"Gladiator" wraca. Powstanie druga część oscarowego filmu >>

21.05.2020, dyrektor 'Trójki' Tomasz Kowalczewski i prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska podczas posiedzenia Senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu w sprawie sytuacji w Programie 3 Polskiego Radia.Prezeska PR o niskich wynikach Trójki: Kampania oszczerstw

Crowe ma na koncie Oscara za rolę w "Gladiatorze" i dwie nominacje: za "Piękny umysł" oraz "Informatora". Za kreację aktorską w "Panu i władcy..." został m.in. wyróżniony nominacją do Złotych Globów. 

Zobacz wideo Co łączy Kylie Minogue, Nicole Kidman i Margot Robbie?
Więcej o: