Bartosz Bielenia bierze zakładników w "Prime Time". Jest pierwszy zwiastun

Za kilka dni "Prime Time" z Bartoszem Bielenią i Magdaleną Popławską zadebiutuje na prestiżowym Sundance Film Festival. Teraz twórcy prezentują pierwszy zwiastun.

W konkursie World Cinema Dramatic "Prime Time" - pełnometrażowy debiut Jakuba Piątka - będzie rywalizował z dziewięcioma tytułami z całego świata. Festiwal w Sundance potrwa od 29 stycznia do 3 lutego.

"Prime Time" - światowa premiera w Sundance, zobacz zwiastun

Zobacz wideo "Prime Time" [ZWIASTUN]

"Prime Time" to trzymający w napięciu dramat psychologiczny. Film przenosi nas w czasie do ostatniego dnia 1999 roku, gdy Sebastian (Bartosz Bielenia) dostaje się z bronią w ręku do studia telewizyjnego. Bierze dwoje zakładników (Magdalena Popławska, Andrzej Kłak). Ma tylko jedno żądanie – wejście na antenę na żywo podczas największej oglądalności. Chce powiedzieć telewidzom coś niezwykle ważnego, dla swojego przekazu jest gotów zaryzykować wszystko. Historia Sebastiana to opowieść o przejmującej samotności, potrzebie akceptacji i walce z własnymi demonami. Co doprowadziło go do podjęcia tak desperackich kroków?

Film powstał w Watchout Studio, domu produkcyjnym, który na koncie ma realizację takich hitów jak "Bogowie", "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" oraz "Ukryta gra". Koproducentami filmu są TVN i Krakowskie Biuro Festiwalowe, a dystrybutorem Next Film. Film współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Netflix zdradza, że kroi się nowy hit. "Lupin" bije rekordy w Polsce i na całym świecie >>

Obsada: Bartosz Bielenia, Magdalena Popławska, Andrzej Kłak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Dobromir Dymecki, Cezary Kosioski, Monika Frajczyk, Juliusz Chrząstowski

Więcej o: