Program TV na walentynki. Co na 14 lutego przygotowały TVP, TVN, Polsat?

Walentynki tuż, tuż. Jak co roku część kanałów telewizyjnych przygotowała z tej okazji specjalny repertuar. Przyjrzyjmy się, jakie tytuły będziemy mogli zobaczyć tego szczególnego dnia w naszych telewizorach.

Wiele z kanałów dostępnych w ofercie telewizji naziemnej przygotowało w swoim programie propozycje specjalnie na dzień zakochanych. Rekordzistą jest jednak TVN7, gdzie od 17:55 rozpoczyna się prawdziwy walentynkowy wieczór. Sprawdźmy, co znalazło się w programie na 14 lutego.

Polsat - program TV na walentynki 

Telewizja Polsat przygotowała na 14 lutego "Walentynki z Polsatem". Koncert, na którym wystąpią gwiazdy polskiej estrady, zacznie się o godzinie 20:00. Na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku zaprezentują się Beata Kozidrak, Michał Szpak, Anna Wyszkoni, Grzegorz i Patrycja Markowscy czy Eleni. Koncert poprowadzą zaś Wiktoria Gąsiewska i Antoni Królikowski.

TVP 1 w walentynki: film "Świątek piątek - walentynki"

Dzień świstaka w walentynki. Historia Katherine, która mimo marzeń o wielkiej miłości, wciąż nie może znaleźć tego jedynego. Wróżka przepowiada jej jednak, że mężczyzna, którego spotkała w minione walentynki okaże się jej "tym jedynym". Próbując sobie przypomnieć, kogo spotkała tego dnia na swojej drodze, kobieta wpada w pętlę czasu. Uratować ją może tylko miłość. Gdzie: TVP1, 22:20.

TVN pokaże "Notting Hill"

Kultowa komedia romantyczna z Julią Roberts i Hugh Grantem w rolach głównych. Właściciel londyńskiej księgarni nieoczekiwanie poznaję sławną amerykańską aktorkę filmową. Między dwojgiem rodzi się uczucie, jednak czy ma ono szansę przetrwać? Para będzie musiała zmierzyć się z wieloma przeciwnościami. Film zdobył nagrodę publiczności BAFTA za najlepszy film, a także nominacje do Złotych Globów za najlepszą komedię lub musical oraz rolę męską i żeńską. Gdzie: TVN, 22:00. 

Program TV na Walentynki - jakie filmy pojawią się w TVN7 i Stopklatce? 

"Wygrać miłość" - Queen Latifah w roli terapeutki, która zakochuje się w swoim pacjencie - zawodniku ligi NBA. Mężczyzna nie jest tego świadomy, a jego uwagę przyciąga przyjaciółka Leslie. Film zdobył dwie nominacje do nagrody Teen Choice. Gdzie: TVN7, 17:55.

"Walentynki" - wielowątkowa opowieść o mieszkańcach Los Angeles, których losy splatają się 14 lutego. Na ekranie zobaczymy największe gwiazdy, między innymi Julię Roberts, Bradleya Coopera czy Ashtona Kutchera. Reżyserii podjął się natomiast twórca "Pretty Woman" czy "Uciekającej panny młodej". Gdzie: TVN7, 20:00.

"Jak się nie oświadczyć" - Travis planuje idealny weekend, podczas którego oświadczy się swojej ukochanej. Niestety sprawy się komplikują. W rolę Leny wcieliła się znana z "Pamiętników wampirów" Kayla Ewell, reżyserią zajął się natomiast Bradford May. Gdzie: TVN7, 22:40.

"Kate i Leopold" - Baśniowa opowieść, w której Leopold, książę Albany, przenosi się w czasie o ponad 100 lat. W przyszłości spotyka Kate - typową bizneswoman. Czy ich miłość ma szansę przetrwać? W rolach głównych zobaczymy Meg Ryan i Hugh Jackmana, reżyserem jest natomiast James Mangold, autor takich tytułów jak "Przerwana lekcja muzyki" czy "Spacer po linie". Gdzie: Stopklatka, 17:40.

"Romeo i Julia" - Leonardo DiCaprio i Claire Danes we współczesnej adaptacji dzieła Williama Szekspira. W miasteczku Verona Beach na Florydzie rywalizują z sobą dwa gangi. Dwoje młodych ludzi, których rodziny walczą ze sobą, zakochują się w sobie. Film otrzymał wiele nominacji i nagród, w tym cztery Nagrody BAFTA. Gdzie: Stopklatka, 22:00.

Zobacz wideo Muzycy, którzy przeszli "na drugą stronę barykady" i zaczęli grać w filmach
Więcej o: