Chowajcie dalmatyńczyki, nadchodzi Cruella! Jest pierwszy zwiastun filmu z Emmą Stone

Emma Stone jako Cruella w aktorskim filmie Disneya - na początku ta informacja brzmiała... intrygująco? Niepokojąco? Zaskakująco na pewno. Teraz pojawił się pierwszy zwiastun i możemy na jego podstawie przewidywać, jaki pomysł na jeden z najstraszniejszych czarnych charakterów ma aktorka i twórcy produkcji.

Pierwsze doniesienia na temat "Cruelli" z Emmą Stone pojawiły się na przełomie 2015 i 2016 roku, a pierwsze zdjęcie aktorki w charakteryzacji opublikowano rok temu, więc trzeba było długo czekać na ten zwiastun:

Zobacz wideo "Cruella" [ZWIASTUN]

Punkrockowa Cruella Emmy Stone

Nic dziwnego jednak, że Disney chciał zrobić ten film - w końcu "Czarownica" z Angeliną Jolie w roli głównej zarobiła na całym świecie 517 milionów dolarów. To najlepszy dowód na to, że historie negatywnych bohaterów Disneya cieszą się sporym zainteresowaniem widzów.

Shelley Duvall w "Kubrick powiedział, że świetnie płaczę". Aktorka opowiada po latach o "Lśnieniu"

Widać, że twórcy produkcji opowiadającej historię Cruelli, którą poznaliśmy dzięki "101 dalmatyńczykom", chcieli trochę zaszaleć. Zdecydowanie postanowili pobawić się motywem punk rocka, nie tylko umieszczając akcję w latach 70. XX wieku w Londynie, ale inspirując się tamtymi czasami w innych aspektach.

Niebezpodstawne będą pewnie skojarzenia z Jokerem Heatha Ledgera czy Harley Quinn graną na dużym ekranie przez Margot Robie. W zwiastunie "Cruelli" tytułowa bohaterka mówi, że ludzie od zawsze się jej bali, uważając ją za "psycholkę", po czym dodaje: 

Jak to szło? Jestem kobietą, usłysz mój ryk.

OsieckaKorwin Piotrowska ws. "Osieckiej": "Upadliśmy niżej dna". Odpowiedź: Karolina, serio?

Tuż przed trailerem, pojawił się także plakat zapowiadający produkcję. "Cruella" ma planowo pojawić się w kinach 28 maja tego roku. Oprócz Emmy Stone w obsadzie znaleźli się m.in. Emma Thompson, Mark Strong, Emily Beecham, Paul Walter Hauser i Joel Fry. No i, oczywiście, dalmatyńczyki. 

Cruella de Mon pojawiła się w animacji "101 dalmatyńczyków" z 1961 roku oraz w wersji aktorskiej z 1996 roku - wtedy w rolę bohaterki wcieliła się Glenn Close.