Chowajcie dalmatyńczyki, nadchodzi Cruella! Jest pierwszy zwiastun filmu z Emmą Stone

Emma Stone jako Cruella w aktorskim filmie Disneya - na początku ta informacja brzmiała... intrygująco? Niepokojąco? Zaskakująco na pewno. Teraz pojawił się pierwszy zwiastun i możemy na jego podstawie przewidywać, jaki pomysł na jeden z najstraszniejszych czarnych charakterów ma aktorka i twórcy produkcji.

Pierwsze doniesienia na temat "Cruelli" z Emmą Stone pojawiły się na przełomie 2015 i 2016 roku, a pierwsze zdjęcie aktorki w charakteryzacji opublikowano rok temu, więc trzeba było długo czekać na ten zwiastun:

Zobacz wideo "Cruella" [ZWIASTUN]

Punkrockowa Cruella Emmy Stone

Nic dziwnego jednak, że Disney chciał zrobić ten film - w końcu "Czarownica" z Angeliną Jolie w roli głównej zarobiła na całym świecie 517 milionów dolarów. To najlepszy dowód na to, że historie negatywnych bohaterów Disneya cieszą się sporym zainteresowaniem widzów.

Widać, że twórcy produkcji opowiadającej historię Cruelli, którą poznaliśmy dzięki "101 dalmatyńczykom", chcieli trochę zaszaleć. Zdecydowanie postanowili pobawić się motywem punk rocka, nie tylko umieszczając akcję w latach 70. XX wieku w Londynie, ale inspirując się tamtymi czasami w innych aspektach.

Niebezpodstawne będą pewnie skojarzenia z Jokerem Heatha Ledgera czy Harley Quinn graną na dużym ekranie przez Margot Robie. W zwiastunie "Cruelli" tytułowa bohaterka mówi, że ludzie od zawsze się jej bali, uważając ją za "psycholkę", po czym dodaje: 

Jak to szło? Jestem kobietą, usłysz mój ryk.

Tuż przed trailerem, pojawił się także plakat zapowiadający produkcję. "Cruella" ma planowo pojawić się w kinach 28 maja tego roku. Oprócz Emmy Stone w obsadzie znaleźli się m.in. Emma Thompson, Mark Strong, Emily Beecham, Paul Walter Hauser i Joel Fry. No i, oczywiście, dalmatyńczyki. 

Cruella de Mon pojawiła się w animacji "101 dalmatyńczyków" z 1961 roku oraz w wersji aktorskiej z 1996 roku - wtedy w rolę bohaterki wcieliła się Glenn Close.

Więcej o: