Kolejne pożegnanie na planie "Lucyfera". DB Woodside dziękuje Tomowi Ellisowi za wspólną pracę

Kolejne emocjonalne pożegnanie na planie serialu "Lucyfer". Trwają ostatnie nagrania na planie, co wiąże się z ogromnym wzruszeniem wśród członków ekipy. Aktorzy pracujący ze sobą od kilku lat nie są w stanie uwierzyć, że to już koniec. 6. sezon produkcji to naprawdę ostatni sezon netfliksowego hitu.

Fani serialu "Lucyfer" żegnali się z tą produkcją już kilka razy. Tym razem jest to jednak ostateczne zakończenie i nawet masowe prośby fanów nie są w stanie przywrócić serii. Serialowa ekipa właśnie spędza ostatnie chwile na planie zdjęciowym, co wzbudza ogrom emocji.  

DB Woodside i Tom Ellis z serialu "Lucyfer" emocjonalnie się z sobą żegnają 

To nie pierwsze głośne pożegnanie na planie produkcji Netfliksa. Kilka dni temu poruszaliśmy temat Lesley-Ann Brandt, która podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z Tomem Ellisem opatrzonym poruszającym wpisem.  

Tym razem przyszła kolej na serialowego Amenadiela, w którego rolę wcielił się DB Woodside. Aktor pracował z Tomem Ellisem od pierwszej części serialu, czyli od 2016 roku. Kilka lat wspólnie spędzonych na planie sprawiły, że połączyła ich silna więź, co widać w ich wpisach w mediach społecznościowych.  

Wzruszające pożegnanie DB Woodside'a i Toma Ellisa

- Moja ostatnia scena z moim bratem Tomem Ellisem... i nie mogę przestać płakać. Dziękuję za wszystko, bracie. Masz boski talent i jesteś prawdziwym dżentelmenem. Kocham cię, brachu - pisał DB Woodside na Twitterze.  

Serialowy Lucyfer nie mógł pozostawić tak poruszającego wpisu bez odpowiedzi:  

- Kocham cię, bracie. To było niesamowicie ciężkie do przejścia, ale cieszyłem się z każdej minuty, tak jak z tych wszystkich scen, które nagraliśmy na przestrzeni lat. Dziękuję za bycie taką siłą i takim przyjacielem, jesteś prawdziwym darem - pisał Tom Ellis.  

"Lucyfer" jest produkcją opartą na komiksie Neila Gaimana oraz Sama Kietha. Serial cieszył się dużym zainteresowaniem, lecz zniknął z telewizji Fox, która go nadawała. Wówczas prawa do niego wykupił Netflix. Wówczas serial stał się prawdziwym hitem i jedną z najpopularniejszych produkcji platformy.

Zobacz wideo "To jest napad", czyli historia największej kradzieży sztuki w historii [ZWIASTUN]
Więcej o: