"Sky Rojo" Netfliksa - Conrado Moreno na skuterze promuje hiszpański serial. "Jesteście cali?"

Netflix Polska udostępnił nowy materiał promujący nowy hiszpański serial "Sky Rojo". Pojawia się w nim Conrado Moreno na skuterze - widzom od razu przypomniało to pamiętny "występ" prezentera w programie "Europa da się lubić".

Z okazji premiery "Sky Rojo", na profilu Netflix Polska ukazało się zabawne wideo z udziałem Conrado Moreno. Polsko-hiszpański konferansjer pojawia się w kilku ujęciach materiału promocyjnego. Bohaterki serialu rozmawiają z Moreno przez domofon - wtedy też padają słynne słowa wypowiedziane kilka lat temu: "K**wa, jesteście całe?".

 

Conrado Moreno promuje serial "Sky Rojo" Netfliksa

Na końcu nagrania widać też Conrado Moreno na skuterze - jedzie na nim jednak bardziej pewnie niż podczas nagrań do popularnego kilkanaście lat temu programu TVP. Materiał Netfliksa nawiązuje bowiem do "Europy da się lubić", a dokładnie akcji ze skuterem. W 2006 roku Conrado Moreno wjechał na tym pojeździe do studia. Niestety stracił panowanie nad skuterem i uderzył w widownię. Powiedział wtedy: "O ku**a, przepraszam, jesteście cali?". Nikomu nic się nie stało.

Zobacz wideo "Sky Rojo", nowy serial twórców "Domu z papieru", niedługo na NetfliX [ZWIASTUN]

Conrado Moreno po latach przyznał, że do tej pory wszyscy wypominają mu tę wpadkę. "Nie ma dnia, by ktoś się nie wyśmiewał ze mnie w związku z moim 'znanym wjazdem' na skuterze prawie dziesięć lat temu w TVP. Najczęściej te komentarze często dość złośliwe pojawiają się w sieci - to było dla mnie ważne doświadczenie, nauczyło mnie ogromnego dystansu i pokory. Dziękuję za każdy komentarz - i dobry, i zły. Grunt to potrafić śmiać się z siebie i własnych błędów" - pisał na Facebooku.

Conrado Moreno Conrado Moreno po 10 LATACH komentuje wypadek na skuterze. Nie tak, jak się spodziewacie

"Sky Rojo" to nowy serial, którego odcinki pojawiły się już na Netfliksie. Opowiada historię trzech pracownic seksualnych - Wendy, Coral i Giny, które porzucają dawne życie i uciekają z miasta. Ich śladem podążają jednak przestępcy wynajęci przez ich alfonsa. Za reżyserię odpowiadają twórcy popularnego "Domu z papieru".

Netflix - ponad 50 tytułów zniknie z platformy [LISTA]

Więcej o: