Netflix. "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" z premierą jeszcze w tym roku. Ujawniono fabułę filmu

Twórcy polskiego slashera z Julią Wieniawą w roli głównej zapowiedzieli, że sequel pojawi się na platformie streamingowej jeszcze w tym roku. Tym razem bohaterem będzie Adaś - młody policjant z podlaskiej wsi.

We wtorek 23 marca, podczas wirtualnego spotkania z dziennikarzami, twórcy poinformowali o pracy nad kontynuacją filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Pierwsza część opowiadała o grupie nastolatków, którzy przyjechali na obóz letni. Młodzież miała spędzić czas wolny z dala od wynalazków współczesnej techniki.

Zobacz wideo „W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt” - drugi teaser! Premiera filmu z Julią Wieniawą już w marcu

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" - premiera na Netfliksie jeszcze w 2020 roku

Jak przystało na slasherową konwencję, produkcja miała otwarte zakończenie. Tym razem głównym bohaterem produkcji będzie młody policjant Adaś. Poznamy także dalsze losy Zosi (Julia Wieniawa). Nie wiadomo jednak, na ile "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" będzie nawiązywał do pierwszej części, a na ile zaprezentuje odrębną historię. 

"Głównym bohaterem filmu jest Adaś (Mateusz Więcławek), młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu, ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę (Zofia Wichłacz). Nieśmiały chłopak będzie szukał swojego miejsca na świecie" - możemy przeczytać na Facebooku Akson Studio. 

Kontynuacja polskiego slashera już jesienią na Netfliksie

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" premierę miało mieć 13 marca 2020 roku, jednak ze względu na epidemię koronawirusa i zamknięcie kin, film 20 marca zadebiutował na platformie Netflix. Za kamerą kontynuacji stanie twórca pierwszej części - Bartosz M. Kowalski. Jak obiecują twórcy, sequel "wywróci gatunkowe zasady do góry nogami". Wieniawa i Więcławek zagrali w ostatnim czasie także w drugim polskim slasherze - "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", którego akcja toczyła się podczas imprezy sylwestrowej. On także miał premierę na popularnym serwisie streamingowym.

Więcej o: