Daniel Olbrychski i Adam Fidusiewicz w amerykańskim serialu. Zagrają tę samą osobę

Daniel Olbrychski i Adam Fidusiewicz dostali role w amerykańskiej produkcji - w trzecim sezonie serialu "Jack Ryan". Będą grać tę samą osobę, człowieka z Europy Wschodniej. Adam Fidusiewicz wcieli się w młodego bohatera, a Daniel Olbrychski w dojrzałego - donosi "Super Express".

Adam Fidusiewicz, aby zagrać w amerykańskiej produkcji, zrezygnował, po18 latach, z pracy na planie serialu "Na Wspólnej", a żona Daniela Olbrychskiego, Krystyna Demska-Olbrychska, tak podsumowała w mediach społecznościowych rolę swojego męża: "radość, że po roku nic nierobienia wreszcie ciekawa rola, praca z fantastycznymi kolegami, no i jednak uzupełnienie konta spuszczanego od marca ubiegłego roku". 

Zobacz wideo Aktorskie rodziny na jednym ekranie. Jak układa się ich współpraca [Popkultura]

"Daniel szczęśliwy, że nie musi latać przez ocean, bo tego nienawidzi"

Żona Daniela Olbrychskiego pod koniec lutego opublikowała na swoim koncie na Facebooku informację o zdjęciach do nowego sezonu serialu.

Od kilku dni w Budapeszcie, gdzie Paramount umieścił produkcję serialu 'Jack Ryan' wg Toma Clancy'ego. Daniel szczęśliwy, że nie musi latać przez ocean, bo tego nienawidzi

- pisała Krystyna Demska-Olbrychska i przypomniała, że będzie to już trzeci sezon „Jacka Ryana”. Składa się z 8 odcinków, z których jej mąż zagra w sześciu.

Daniel OlbrychskiOlbrychski nie wytrzymał. Nie zagra w Teatrze Narodowym, bo musiał słuchać o "zamachu w Smoleńsku"

W dwóch pierwszych pojawia się symbolicznie. W czterech kolejnych gra już główną rolę

- napisała.

Oscary 2021. Tegoroczna gala bez Zooma i bez gwiazd? 'Nie będę łamać prawa i płynąć wpław przez Atlantyk'Oscary 2021: Tegoroczna gala odbędzie się bez Zooma i bez gwiazd?

Jack Ryan: serial na podstawie serii książek Toma Clancy'ego

Jack Ryan to serial inspirowany twórczością Toma Clancy'ego, amerykańskiego pisarza powieści sensacyjnych. Jest to historia emerytowanego komandosa, który odchodzi ze służby i zostaje analitykiem w CIA. Po jakimś czasie bohater wyrusza tropem terrorystów zagrażających Stanom Zjednoczonym. Tytułową rolę gra John Krasiński, a sam serial powstaje dla serwisu Amazon.

Więcej o: