Lady Gaga skończyła 35 lat. Gdzie można obejrzeć filmy z jej udziałem?

Stefani Joanne Angelina Germanotta, znana publiczności jako Lady Gaga, w niedzielę obchodziła 35 urodziny. Gwiazda spełnia się między innymi jako aktorka, pracuje obecnie nad filmem "House of Gucci". Przypominamy, gdzie można obejrzeć produkcje z jej udziałem.

Lady Gaga w niedzielę skończyła 35 lat. Gwiazda zaczynała karierę, pisząc teksty, między innymi dla Britney Spears. Później sama podpisała kontrakt płytowy, a od kilku lat spełnia się także jako aktorka. Przypominamy, jakie filmy z jej udziałem można obejrzeć i gdzie są one dostępne.

Zobacz wideo Muzycy, którzy przeszli "na drugą stronę barykady" i zaczęli grać w filmach

Narodziny Gwiazdy (2018)

Najbardziej rozpoznawalna rola filmowa Lady Gagi to rola Ally z filmu "Narodziny gwiazdy". Fabuła przedstawia płomienny romans między dogasającą gwiazdą muzyki country, Jacksonem Maine, a nieznaną piosenkarką Ally. Romans zmienia ich życie na zawsze.

Można go zobaczyć na platformach: iTunes Store, Chili, Rakuten.

Sin City: Damulka warta grzechu (2014)

Główny bohater, Dwight, to fotograf, mieszkaniec Basin City - miasta pełnego korupcji i prostytucji. Zajmuje się robieniem zdjęć, które mają skompromitować bogaczy. Mężczyzna znajdzie się w środku intrygi, w której pojawi się też jego dawna miłość.

Można go zobaczyć na platformie CDA Premium.

Maczeta zabija (2013)

Maczeta Cortez dostaje zlecenie od prezydenta USA, aby pokrzyżować plany handlarza bronią, który z kolei szykuje ekspansję w kosmos.

Można go zobaczyć na platformie CDA Premium.

Faceci w czerni 3 (2012)

Agencji MIB prowadzą śledztwo dotyczące kosmitów, pokonując przy tym wszelkie bariery i granice.

Można go zobaczyć na platformach: itunes, Netflix, Chili, Rakuten, Play Now, Canal+.

American Horror Story: Hotel (2016)

Lady Gaga zagrała również w filmie "American Horror Story: Hotel", ten jednak nie jest obecnie dostępny online. Film opowiada historię detektywa Johna Lowe'a, który jest zaangażowany w śledztwo dotyczące morderstw w Los Angeles. Trafia do hotelu Cortez, którego właścicielką jest hrabina Elizabeth, artystka. Gra ją właśnie Lady Gaga. 

Więcej o: