"Opowieść podręcznej" powraca z 4. sezonem. June idzie na wojnę

"Opowieść podręcznej" powraca z 4. sezonem na HBO. W sieci udostępniono pierwszy zwiastun jednego z najgłośniejszych seriali ostatnich lat. Nowe odcinki ukażą zupełnie inny klimat, niż mieliśmy okazję zaobserwować do tej pory. June pójdzie na wojnę z Gilead, domagając się sprawiedliwości.

"Opowieść podręcznej" powraca do HBO z nowym, czwartym już, sezonem. Fani produkcji byli zmuszeni czekać aż dwa lata na kontynuację serialu. Producenci zdecydowali się bowiem na przełożenie premiery w związku z epidemią koronawirusa. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun, który zapowiada ogromne zmiany akcji. Nadchodzi wojna. 

"Opowieść podręcznej". Zwiastun 4. sezonu

Oficjalna premiera będzie odbędzie się 28 kwietnia na platformie Hulu, natomiast dzień później pierwszy odcinek ukaże się na platformie HBO GO. 30 kwietnia będzie miała miejsce telewizyjna premiera w HBO.

Zobacz wideo "Opowieści podręczej" wracają w czwartym sezonie [ZWIASTUN]

Nowa seria rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się sezon trzeci. June zostaje złapana przez członków religijnego reżimy podczas próby ucieczki do Kanady. Walka June podejmie walkę o wolność, jednak ryzyko, które się z nią wiąże, przyniesie nieoczekiwane wyzwania. Pragnienie sprawiedliwości będzie groziło zniszczeniem najważniejszych relacji w jej życiu, ale również całkowitym pochłonięciem jej samej. 

"June walczy z Gileadem jako zaciekła przywódczyni rebeliantów, ale podejmowane przez nią ryzyko pociąga za sobą niespodziewane i niebezpieczne nowe wyzwania. Jej dążenie do sprawiedliwości i zemsty może ją całkiem pochłonąć i zniszczyć najdroższe dla niej relacje" - opisano w oficjalnej zapowiedzi 4. sezonu. 

"Opowieść podręcznej" to serial, który powstał na podstawie powieści kanadyjskiej pisarki Margaret Atwood z 1985 roku. Akcja powieści opiera się na antyutopijnym motywie krainy, w której kobiety zostały pozbawione niemalże wszystkich praw. Serial stworzony przez Bruce Miller można oglądać na kanale HBO lub platformie streamingowej HBO GO. W rolę głównej bohaterki wcieliła się Elizabeth Moss. Na ekranie ujrzymy również Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel i Madeline Brewer. 

<<Reklama>> Ebook "Opowieść podręcznej" dostępny jest w Publio.pl >>

Więcej o: