Premiery tygodnia. "Zabij to i wyjedź z tego miasta" wjedzie na Nowe Horyzonty VOD. Na HBO GO wpada Wonder Woman

Długi wielkanocny weekend to okazja do spędzenia czasu z rodziną i nadrobienia popkulturalnych zaległości. Jeżeli nie macie ochoty na telewizyjne propozycje, zobaczcie kilka naszych ugestii wybranych z tego, co możecie złapać w streamingu.

W sobotę - "Bridget Jones 3", "Paryż może poczekać" czy dokument o życiu Krzysztofa Krawczyka. W niedzielę - "Robin Hood: Początek" albo "Szybcy i wściekli VI". Wreszcie, w poniedziałek - nowy "Król Lew", "Kogel Mogel 3" lub "Gru, Dru i Minionki". To wieczorne propozycje głównych stacji telewizyjnych na Wielkanoc. Jeżeli nie widzicie tutaj nic dla siebie (albo widzicie, ale chcecie rozważyć jeszcze coś innego), rzućcie okiem na to, co wam podrzucamy.

Co obejrzeć dziś w telewizji? Wielka Sobota - program telewizyjny. Zdjęcie ilustracyjneCo obejrzeć dziś w telewizji? Wielka Sobota - program telewizyjny

Zobacz wideo POPKultura odc. 72. Kubek w "Grze o tron" i ciężarówka w "Panu Wołodyjowskim", czyli najsłynniejsze ekranowe wpadki

Co oglądać w pierwsze dni kwietnia? Ciekawe propozycje od HBO GO i VOD NH

W HBO GO kwiecień rozpoczął się od premiery czwartego sezonu "Fargo". W tej odsłonie w roli głównej wystąpi Chris Rock, a akcja rozrywać się będzie w 1950 roku w Kansas City. Będzie to historia dwóch przestępczych rodzin, które zawarły niestabilny rozejm i, aby go umocnić, głowy obu rodów wymieniły się swoimi synami. 1 kwietnia do serwisu z przytupem weszła również ejtisowa Gal Gadot w filmie "Wonder Woman 1984"

Żeby się rozerwać po wielkanocnym obżarstwie, można sięgnąć po produkcje z serii "Kingsman" z Taronem Egertonem (premiera: 3 kwietnia) albo głupawe przygody dwójki policjantów pod przykrywką w filmach "21 Jump Street" i "22 Jump Street", gdzie główne role zagrali Jonah Hill i Channing Tatum (premiera: 4 kwietnia). 

Jeżeli zechcecie obejrzeć coś polskiego (i niekoniecznie wesołego), serwis VOD Nowe Horyzonty szykuje szeroko docenioną produkcję, która bez dwóch zdań poruszy wasze serca. Nad animacją "Zabij to i wyjedź z tego miasta" Mariusz Wilczyński pracował 14 lat. W rozpaczy po utracie bliskich główny bohater ukrywa się w bezpiecznej krainie wspomnień, gdzie czas stoi w miejscu, a wszyscy jego bliscy żyją. Pewnego dnia bohaterowie i idole z dzieciństwa znani z literatury i kreskówek, którzy w świadomości kolejnych pokoleń są wiecznie młodzi, przybywają nieproszeni. Kiedy nasz bohater odkrywa, że wszyscy się zestarzeli, a wieczna młodość nie istnieje, postanawia wrócić do prawdziwego życia. Premiera w NH VOD: 4 kwietnia.

 'DAU. Natasza' - film zobaczymy na platformie Nowe Horyzonty VOD. Nowe Horyzonty ruszają dziś z własną platformą VOD. Co w ofercie?

Do posłuchania: Demi Lovato mierzy się z demonami

2 kwietnia ukazała się płyta "Dancing With the Devil... The Art of Starting Over" Demi Lovato, na której artystka przedstawia swoją walkę z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. W teledysku do tytułowego utworu artystka odtworzyła wydarzenia z nocy z 2018 roku, kiedy przedawkowała i niemal straciła życie. Oglądamy sceny z baru, karetki, szpitala - Lovato tak zadbała o szczegóły, że w wideo ma tę samą kurtkę, fryzurę oraz makijaż co tamtej feralnej nocy.

 

Premierze albumu towarzyszy także mocny i obrazowy dokument YouTube Originals "Demi Lovato: Dancing With The Devil". Produkcja otworzyła tegoroczną edycję festiwalu SXSW.

Więcej o: