"New Amsterdam" - 3 sezon. Kiedy obejrzymy nowe odcinki serialu w Polsce? [Obsada]

Serial "New Amsterdam" stał się w ostatnim czasie prawdziwym hitem polskiego Netflixa. Niestety, jego najnowsze odcinki nie są jeszcze dla nas dostępne. Kiedy możemy spodziewać się polskiej premiery trzeciego sezonu?

Scenariusz dramatu medycznego "New Amsterdam" oparty jest na książce "Twelve Patients: Life and Death at Bellevue Hospital" autorstwa Erica Manheimera. Serial opowiada o doktorze Maxie Goodwinie, który zostaje dyrektorem najstarszego szpitala w Stanach Zjednoczonych. Lekarz staje przed wyzwaniem usprawnienia funkcjonowania przestarzałej placówki i uczynienia jej przyjaźniejszą pacjentom.

Zobacz wideo "New Amsterdam". Polscy widzowie czekają na trzeci sezon [ZWIASTUN]

"New Amsterdam" - obsada. Kto gra w popularnym serialu Netflixa? 

Kogo zobaczymy na ekranie, oglądając 3. sezon serialu "New Amsterdam"? Na ekrany naszych telewizorów i komputerów powrócą aktorzy i aktorki, których znamy z poprzednich odcinków produkcji.Oto obsada 3. sezonu "New Amsterdam": 

  • Ryan Eggold - dr Max Goodwin,
  • Jocko Sims - dr Floyd Reynolds,
  • Freema Agyeman - dr Helen Sharpe,
  • Tyler Labine - dr Iggy Frome,
  • Janet Montgomery - dr Lauren Bloom,
  • Anupam Kher - dr Vijay Kapoor,
  • Alejandro Hernandez - Casey Acosta,
  • Dierdre Friel - Ella,
  • Zabryna Guevara - Dora.

"New Amsterdam" - sezon 3. Kiedy nowe odcinki pojawią się w Polsce?

Polscy widzowie mogą śledzić losy doktora Goodwina na Netflixie, gdzie dostępne są dwa pierwsze sezony serialu. Na nowe odcinki przyjdzie im jednak jeszcze poczekać. Choć trzeci sezon "New Amsterdam" zadebiutował już w USA w telewizji NBC, twórcy postanowili nie wypuszczać go w świat. Decyzję uzasadniają tym, że nowy sezon "New Amsterdam" poświęcony został w sporej części pandemii i jego globalna premiera w obecnej sytuacji byłaby niestosowna. Żadna przybliżona data emisji trzeciego sezonu poza Stanami nie jest jeszcze znana.

Gdy doktor Max Goodwin (Ryan Eggold) przejął New Amsterdam, zadał proste, rewolucyjne pytanie - "Jak mogę pomóc?". W trzecim sezonie Max i jego zespół mierzą się z trudnym zadaniem podtrzymania optymizmu w czasie pandemii, która ujawniła ogromne nierówności w naszej opiece zdrowotnej. Max nie jest już zadowolony z naprawy popsutego systemu. Postanawia go zburzyć i zbudować coś lepszego.

- głosi opis pod trailerem trzeciego sezonu w serwisie YouTube.

Więcej o: