Pierwsze 7 minut filmu "Mortal Kombat" trafiło do sieci. Jest krwawo [WIDEO]

We wtorek w sieci udostępniono otwierającą film "Mortal Kombat" 7-minutową scenę. Osoby, które nie mogą się doczekać premiery, mogą już teraz obejrzeć fragment, który zarysowuje fabułę dziejącej się we współczesności historii. Zgodnie z obietnicami zapowiada się naprawdę krwawo.

"Mortal Kombat" należy do serii, z którą miało okazję spotkać się mnóstwo osób - nie tylko w kinach, ale również (a może przede wszystkim) w formie gier. Zgodnie z zapowiedziami czekający na swoją premierę film ma być zupełnie nowym otwarciem serii, pełnym brutalnych scen walki, czego dowodem ma być udostępniona scena otwierająca.

Pierwsza scena "Mortal Kombat". To będzie brutalna produkcja 

Twórcy "Mortal Kombat" od samego początku zapowiadali, że będzie ona krwawa, a brutalnych scen walki nie zabraknie. W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje filmu, z których wynika, że obietnice te zostały spełnione. 

We wtorek 20 kwietnia w sieci ukazał się również 7-minutowy fragment sceny otwierającej film "Mortal Kombat". Ci, którzy nie są na tyle cierpliwi, by zaczekać do premiery, mogą obejrzeć namiastkę tego, z czym będziemy mieli do czynienia po udostępnieniu produkcji w kinach. 

 

"Mortal Kombat". O czym jest film?

Głównym bohaterem produkcji jest zawodnik MMA Cole Young, który nie jest świadomy swojego dziedzictwa, a także powodów, dla których ściga go najlepszy wojownik Zaświatów. Cole obawia się o bezpieczeństwo swojej rodziny, dlatego wyrusza na poszukiwania Sonyi Blade, major sił specjalnych, która ma identyczne znamię jak bohater. Po przybyciu do świątyni rozpoczyna specjalne szkolenie pod okiem doświadczonych wojowników, by stanąć do walki o bardzo wysoką stawkę. 

"Mortal Kombat". Kiedy premiera?

Film "Mortal Kombat" początkowo miał ukazać się w kinach oraz na platformie streamingowej HBO Max na początku marca. Premiera została jednak przesunięta na 16 marca, a następnie na piątek 23 kwietnia. W Polsce HBO Max nie jest jeszcze dostępny (prawdopodobnie zmieni się to w przyszłym roku), dlatego widzowie będą musieli zaczekać na premierę kinową. 

Zobacz wideo W latach 90. "Mortal Kombat" to był szał, teraz będzie nowy film [ZWIASTUN]
Więcej o: