Oscary 2021. Gdzie oglądać relację z 93. wręczenia nagród?

93. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Gdzie będzie można obejrzeć transmisję z oscarowej gali? Sprawdzamy, jakie możliwości mają polscy widzowie.
Zobacz wideo Czy polscy twórcy mają w tym roku szansę na Oscara? [Popkultura]

Laureatów tegorocznych Oscarów poznamy w nocy z niedzieli 25 kwietnia na poniedziałek 26 kwietnia. Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej przyzna te prestiżowe nagrody już po raz 93.

Ze względu na zagrożenie epidemiczne impreza będzie odbywała się w dwóch miejscach: jej główna część rozegra się na stacji kolejowej Union Station w Los Angeles, gdzie pojawią się tylko nominowani wraz z osobami towarzyszącymi i prezenterzy wręczający statuetki zwycięzcom. Część artystyczna natomiast będzie transmitowana na żywo z Dolby Theatre, a więc z miejsca, gdzie od 2002 roku odbywają się oscarowe gale. Gdzie w Polsce można będzie obejrzeć relację na żywo z ceremonii?

Oscary 2021. Jakie są typy bukmacherów?Oscary 2021. Kto ma największe szanse na wygraną? Typy bukmacherów

Oscary 2021. Gdzie oglądać transmisję z ich rozdania?

93. rozdanie Oscarów będzie transmitowane m.in. przez amerykańską telewizję ABC oraz za pośrednictwem jej aplikacji. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć transmisję z oscarowej gal  tak jak w poprzednich latach, w Canal+. Relacja rozpocznie się o godzinie 2:00, a jej koniec planowany jest na godzinę 6:00. Przerwom towarzyszyć będą wejścia ze specjalnego studia, gdzie prowadzący wraz z gośćmi na żywo będą komentować przebieg 93. rozdania Oscarów. Dodatkowo, na widzów Canal+ czeka skrót najważniejszych momentów oscarowej gali, który stacja wyemituje 26 kwietnia o godzinie 21:45.

'Ma Rainey: Matka Bluesa' nominowany w pięciu kategoriach.Oscary 2021. Nominowane filmy do obejrzenia na Netflixie [LISTA]

Ceremonia wręczenia będzie transmitowana również na stronie internetowej Oscarów, niestety jednak nie będzie dostępna w Polsce. Krótkie fragmenty i zdjęcia z gali dostępne będą w mediach społecznościowych nagrody i Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Więcej o: