Oscary 2021. Goście otrzymają nagrody w wysokości 60 tysięcy dolarów. Jakie?

Oscary 2021 już w najbliższy weekend. Zgodnie z tradycją, wszystkie zaproszone osoby otrzymają prezenty, których łączna wartość to w tym roku 60 tysięcy dolarów. Wśród upominków znajdą się między innymi biżuteria, dzieła sztuki czy zagraniczne wycieczki. W zeszłym roku goście mogli jednak liczyć na znacznie droższe paczki.
Zobacz wideo Czy polscy twórcy mają w tym roku szansę na Oscara? [Popkultura]

93. gala rozdania statuetek Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej już w najbliższą niedzielę. Portal Page Six przekazał, co znajdzie się w tradycyjnie rozdawanych paczkach dla gości. W tym roku prezenty wyceniane są na 60 tysięcy dolarów. 

Oscary 2021. Na jakie prezenty mogą liczyć goście? 

Jak donosi portal, w oscarowej torbie prezentowej znajdą się takie prezenty jak m.in. dwudniowa wycieczka do luksusowego ośrodka Raiwasa Resort na Fidżi. Podróż, w której pakiet wchodzą usługi 12-osobowego personelu i osobistych szefów kuchni to koszt 8 tysięcy dolarów. W ofercie znajduje się również cztery noclegi w Sailrock Resort w Turks & Caicos, które zostały wycenione na 10 tys. dolarów. Ta oferta dotyczy jednak tylko nominowanych do nagrody

Goście ceremonii otrzymają także trzydniowy pobyt w kurorcie Casa del Campo na Dominikanie (3 tys. dolarów) czy wakacje w eko-apartamencie znajdującym się na Bahamach. To jednak nie koniec, ponieważ w torbach z prezentami znajdą się również luksusowe zabiegi kosmetyczne, biżuteria, odzież, a nawet stworzone na specjalne zamówienie działa sztuki. Wszystkie nagrody ufundowane są przez GBK Grand Bar. 

Oscary. W zeszłym roku nagrody były warte aż 215 tysięcy dolarów

Podczas zeszłorocznego rozdania statuetek Oscarów zaproszeni goście mogli liczyć na jeszcze bardziej luksusowe podarki. Wartość wszystkich torebek prezentowych została wówczas oszacowana na 225 tysięcy dolarów. W środku można było znaleźć m.in. 12-dniowy rejs jachtem z usługami lokajów, dwoma helikopterami i spa, usługi luksusowej agencji matrymonialnej, urządzenie służące do samodzielnego badania moczu czy inteligentny biustonosz - donosi Forbes

Oscary 2021 już w niedzielę 25 kwietnia

Najbliższa gala rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej odbędzie się w nocy z niedzieli 25 kwietnia na poniedziałek 26 kwietnia o godzinie 2.00 czasu polskiego. Ceremonia odbywa się w Teatrze Dolby w Hollywood oraz równocześnie na dworcu kolejowym Union Station w Los Angeles, gdzie zostaną rozdane statuetki. Gala będzie transmitowana przez telewizję ABC, natomiast w Polsce będzie można obejrzeć ją w Canal+.

Więcej o: