Oscary 2021. Gdzie obejrzeć rozdanie nagród? O której początek gali?

Gdzie będzie można obejrzeć Oscary 2021? Widzowie z Polski mają kilka możliwości. Ceremonia rozdania nagród będzie transmitowana m.in. na kanale CANAL+ PREMIUM, ale także na Facebooku. Przedstawiamy szczegóły.

93. gala rozdania Oscarów odbędzie się w nocy z niedzieli 25 kwietnia na poniedziałek 26 kwietnia. Jedno z najważniejszych wydarzeń filmowych rozpocznie się o godzinie 2 czasu polskiego i potrwa do godziny 6 rano. Gdzie będzie można obejrzeć rozdanie nagród?

Zobacz wideo "Nomadland" najpierw wygrał w Wenecji, zdobył Złote Globy, ma też szansę na Oscary [ZWIASTUN]

Oscary 2021. Gdzie obejrzeć galę rozdania nagród?  

Polscy widzowie mogą obejrzeć rozdanie Oscarów 2021 na kilka sposobów. Ceremonię rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej Oscary 2021 oraz jej skrót będzie można zobaczyć m.in. w CANAL+ PREMIUM oraz w CANAL+ online. Gala będzie transmitowana na żywo od godziny 2 w nocy. Skrót z oscarowej gali z najważniejszymi momentami ceremonii będzie miał z kolei swoją premierę w poniedziałek 26 kwietnia o godz. 21:45. 93. rozdanie Oscarów będzie transmitowane także przez amerykańską telewizję ABC oraz za pośrednictwem jej aplikacji.

Ceremonia wręczenia nagród będzie transmitowana też na stronie internetowej Oscarów. Niestety, osoby przebywające na terenie Polski nie będą mieć do niej dostępu. Krótkie fragmenty z gali dostępne będą jednak w mediach społecznościowych Amerykańskiej Akademii Filmowej. Na Facebooku The Academy organizowana jest także "impreza ze zwycięzcami wieczoru" - "The Oscars Virtual Watch Party". Gospodarzami tego wydarzenia będą Benito Skinner i Mary Beth Barone. 

My zaś zapraszamy na naszą relację na żywo z oscarowej gali! A o 7:30 na stronie głównej Gazeta.pl będzie można zobaczyć specjalny oscarowy poranek live.

Oscary 2021. Jak będzie wyglądać tegoroczna gala? Lista gości jest wyjątkowo krótka

Ze względu na pandemię koronawirusa tegoroczna oscarowa gala będzie wyglądać nieco inaczej niż Oscary z poprzednich lat. Aby zapewnić gwiazdom bezpieczeństwo, zostanie zastosowany protokół, który obowiązuje na planach filmowych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać m.in. z możliwości wykonania testu na koronawirusa. Ograniczona została także lista gości - w tym roku na gali pojawi się zaledwie 170 osób. Mimo to ceremonia ma zrobić na widzach duże wrażenie. Podczas imprezy będą obowiązywać stroje formalne, a gdy kamera będzie dokumentować galę, gwiazdy nie będą miały obowiązku zakrywania ust i nosa. 

Więcej o: