"Kto zabił Sarę?" - sezon 2. Jest zwiastun nowych odcinków hitu Netfliksa

Dostępny jest już zwiastun drugiego sezonu serialu "Kto zabił Sarę?". Czy widzowie poznają w końcu odpowiedź na tytułowe pytanie? O tym będzie można się przekonać w połowie maja, gdy na Netfliksa trafią nowe odcinki tej produkcji.

"Kto zabił Sarę?" to meksykański serial kryminalny, który w ostatnim czasie stał się prawdziwym hitem Netfliksa w Polsce i w wielu innych krajach. Pierwszy sezon produkcji miał swoją premierę 24 marca. Ostatni odcinek zakończył się emocjonującym zawieszeniem akcji, więc fani serialu z pewnością niecierpliwie wyczekują jego kontynuacji. Zdjęcia do kolejnego sezonu zostały zakończone już przed emisją pierwszego, a nowe odcinki trafią na platformę Netflix w połowie maja.

Zobacz wideo "Kto zabił Sarę?" - sezon 2. Jest zwiastun nowych odcinków hitu Netfliksa

"Kto zabił Sarę". O czym jest ten serial?

O czym opowiada hitowa produkcja Netfliksa "Kto zabił Sarę?": "Skazany za przestępstwo, którego nie popełnił, Alex wychodzi po 18 latach z więzienia. Wszystko, czego pragnie, to zemsta na Rodolfie Lazcano, który wrobił go w morderstwo. Sytuacja komplikuje się, gdy Alex nawiązuje sentymentalną relację z Elisą, najmłodszą córką Lazcano, i gdy odkrywa, że Rodolfo jest niewinny, a jego reputację zniszczył ktoś zupełnie inny, kto umiejętnie ukrywał się w cieniu" - czytamy w opisie serialu.

Materiały promocyjnePiotr Adamczyk jako psychopatyczny porywacz. "Fisheye" na Netflix

Twórcą "Kto zabił Sarę?" jest José Ignacio Valenzuela. W głównych rolach występują Manolo Cardona (jako Alex Guzman), Gines Garcia Millan (jako Cesar Lazcano) i Carolina Miranda (jako Elisa Lazcano).

"Kto zabił Sarę?". Zobacz zwiastun drugiego sezonu

W sieci pojawił się zwiastun kolejnego sezonu meksykańskiego serialu. Wiadomo, że podobnie jak pierwszy, będzie liczył w sumie 10 odcinków. Czy serial zakończy się po 20 odcinkach i czy w końcu poznamy odpowiedź na pytanie zadane w tytule? Przekonamy się o tym już 19 maja.

Więcej o: