Powstanie druga część "Na noże". Daniel Craig i Edward Norton potwierdzili udział w produkcji [OBSADA]

Rian Johnson, reżyser "Na noże", poinformował, że pracuje nad drugą częścią filmu. Fabuła skupi się na nowej sprawie detektywa Benoita Blanca, w którego ponownie wcieli się Daniel Craig. Potwierdzono już kolejne nazwiska. W produkcji zobaczymy m.in. Edwarda Nortona.

Netflix zapłacił 450 mln dolarów za wykupienie franczyzy "Na noże". Oznacza to, że pojawi się druga i trzecia odsłona kultowego filmu.

Zobacz wideo "Lucyfer" powróci z 2. częścią 5. sezonu już 28 maja. Co czeka bohaterów w nowych odcinkach?

"Na noże 2". Udział w produkcji potwierdzają kolejni aktorzy

U boku Daniela Craiga, który powróci do roli Benoita Blanca, pojawi się Dave Bautista i Janelle Monáe. Do obsady dołączył również Edward Norton. Nie wiadomo jeszcze, w jaką rolę wcieli się znany aktor, ale najprawdopodobniej zagra jedną z najważniejszych postaci w kolejnej odsłonie filmu "Na noże".

Casting do nowej produkcji Netflixa. Mowa o 'potężnym międzynarodowym projekcie' (zdjęcie ilustracyjne)W Krakowie casting do produkcji Netflixa. "Potężny międzynarodowy projekt"

Nowa odsłona "Na noże". Nie zdradzono fabuły, ale to, że będą kolejne części już tak

Film "Na noże" to opowieść o detektywie, który mierzy się z trudną zagadką. Musi rozwiązać tajemnicę śmierci niezwykle tajemniczego i nad wyraz ekscentrycznego pisarza. Rodzina, dziedzicząca po nim spadek, jest podejrzana o udział w śmierci mężczyzny. Sprawę te bada Benoit Blanc. Czy ujawni prawdę?

 

Fabuła najnowszej odsłony nie jest jeszcze znana. Reżyser zdradził jedynie, że w drugiej części powróci Daniel Craig, wcielający się w rolę Benoita Blanca. Główny bohater stanie przez trudnym zadaniem, jakim będzie rozwiązanie kolejnej kryminalnej zagadki.

Netflix (zdjęcie ilustracyjne)Netflix z najgorszym wynikiem w tym roku. A i tak deklasuje konkurencję

Pierwsza odsłona "Na noże" trafiła do kin w 2019 roku, zarabiając na całym świecie ponad 300 milionów dolarów. Zdobyła także nominację do Oscara za scenariusz. "Na noże 2" i "Na noże 3" nie trafią już do kin, ale prosto na platformę streamingową Netflix. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Więcej o: