Powstanie druga część "Na noże". Daniel Craig i Edward Norton potwierdzili udział w produkcji [OBSADA]

Rian Johnson, reżyser "Na noże", poinformował, że pracuje nad drugą częścią filmu. Fabuła skupi się na nowej sprawie detektywa Benoita Blanca, w którego ponownie wcieli się Daniel Craig. Potwierdzono już kolejne nazwiska. W produkcji zobaczymy m.in. Edwarda Nortona.

Netflix zapłacił 450 mln dolarów za wykupienie franczyzy "Na noże". Oznacza to, że pojawi się druga i trzecia odsłona kultowego filmu.

Zobacz wideo "Lucyfer" powróci z 2. częścią 5. sezonu już 28 maja. Co czeka bohaterów w nowych odcinkach?

"Na noże 2". Udział w produkcji potwierdzają kolejni aktorzy

U boku Daniela Craiga, który powróci do roli Benoita Blanca, pojawi się Dave Bautista i Janelle Monáe. Do obsady dołączył również Edward Norton. Nie wiadomo jeszcze, w jaką rolę wcieli się znany aktor, ale najprawdopodobniej zagra jedną z najważniejszych postaci w kolejnej odsłonie filmu "Na noże".

Nowa odsłona "Na noże". Nie zdradzono fabuły, ale to, że będą kolejne części już tak

Film "Na noże" to opowieść o detektywie, który mierzy się z trudną zagadką. Musi rozwiązać tajemnicę śmierci niezwykle tajemniczego i nad wyraz ekscentrycznego pisarza. Rodzina, dziedzicząca po nim spadek, jest podejrzana o udział w śmierci mężczyzny. Sprawę te bada Benoit Blanc. Czy ujawni prawdę?

 

Fabuła najnowszej odsłony nie jest jeszcze znana. Reżyser zdradził jedynie, że w drugiej części powróci Daniel Craig, wcielający się w rolę Benoita Blanca. Główny bohater stanie przez trudnym zadaniem, jakim będzie rozwiązanie kolejnej kryminalnej zagadki.

Pierwsza odsłona "Na noże" trafiła do kin w 2019 roku, zarabiając na całym świecie ponad 300 milionów dolarów. Zdobyła także nominację do Oscara za scenariusz. "Na noże 2" i "Na noże 3" nie trafią już do kin, ale prosto na platformę streamingową Netflix. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Więcej o: