Pojawił się nowy plakat promujący serial "Loki". Premiera produkcji Marvel już w czerwcu

W sieci pojawił się kolejny plakat promujący serial Marvela - "Loki". Oprócz głównego bohatera granego przez Toma Hiddlestona widać na nim inne postacie, które pojawią się w produkcji m.in. Mobiusa M. Mobiusa, w którego wcielił się Owen Wilson.

Premiera serialu "Loki" została zapowiedziana na 9 czerwca 2021 roku. Tego dnia na platformie Disney + pojawi się pierwszy odcinek. Co tydzień w środę, przez sześć tygodni na platformie streamingowej będzie pojawiać się kolejny odcinek pierwszego sezonu serialu.

Zobacz wideo "Loki" - ZWIASTUN! Uwielbiany przez fanów złoczyńca ze świata Marvela powraca

Nowy plakat promujący "Lokiego" z postaciami z serialu

Na Twitterze promującym serial opublikowano nowy plakat, na którym poza Tomem Hiddlestonem - aktor wciela się w postać Lokiego widzimy także Owena Wilsona, który w "Lokim" zagra Mobiusa M. Mobiusa oraz bohaterów granych przez Gugu Mbatha-Raw oraz Wunmi Mosaku. Na ekranie zobaczymy również Sophie Di Martino, Richarda E. Grant oraz Jonathana Majorsa i Erike Coleman.

O czym będzie serial "Loki"?

"Loki" to amerykański serial stworzony przez Michaela Waldrona dla portalu streamingowego Disney +. Historia przedstawiona w serialu została oparta na podstawie komiksów Marvela. Akcja "Lokiego" łączy się z filmem "Avengers: Koniec gry" z 2019 roku. Po kradzieży Tesseraktu "Loki" trafia do tajemniczego Time Variance Authority (TVA) - biurokratycznej organizacji, która istnieje poza czasem i przestrzenią oraz monitoruje oś czasu. 

Jakie seriale Marvela ukażą się jeszcze w 2021 roku? 

Latem bieżącego roku na platformie Disney + ukaże się serial "What if...?", który ma przedstawić alternatywną wersję wydarzeń, które miały miejsce w filmach należących do Marvel Cinematic Universe (MCU). Sezon pierwszy serialu będzie miał 10. odcinków, wiadomo już, że zamówiony został drugi sezon produkcji.

Z kolei jesienią tego roku pojawi się  "Ms. Marvel" produkcja ma na celu wprowadzenie do MCU postaci Kamali Khan / Ms. Marvel. Jak na razie nie pojawiło się wiele informacji na temat  serialu, który także trafi na platformę Disneya.

Więcej o: