Anna Smołowik i jej "Szósty zmysł" w oficjalnym utworze do filmu "W jak morderstwo". Sprawdźcie teledysk [TYLKO U NAS]

Niezbędny u każdego dobrego detektywa? Szósty zmysł! To również tytuł utworu skomponowanego do komedii kryminalnej "W jak morderstwo". Piosenkę wykonuje Anna Smołowik, która wciela się w postać głównej bohaterki. Na ekranie partnerują jej m.in. Paweł Domagała, Piotr Adamczyk, Rafał Królikowski, Dorota Segda, Szymon Bobrowski, Przemysław Bluszcz, Olga Sarzyńska oraz Jowita Budnik. Co wyśpiewała aktorka? Sprawdźcie przedpremierowo tylko u nas.

Główna bohaterka filmu - wielka miłośniczka kryminałów, mająca twórczość Agathy Christie w małym paluszku, sama trafia na trop tajemniczej sprawy… - Ten utwór idealnie oddaje klimat całego filmu. Chociaż nagrywanie piosenki to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, to świetnie się przy tym bawiłam! Mam nadzieję, że zarówno słuchaczom, jak i później widzom w kinie towarzyszyć będą podobne emocje – mówi Anna Smołowik. 

POPKultura Extra. Byliśmy na planie "W jak morderstwo". Dorota Segda kusi, że takiej roli jeszcze nie zagrała >>

Zobacz wideo Z wizytą na planie "W jak morderstwo" [Popkultura Extra]

"W jak morderstwo". Anna Smołowik śpiewa piosenkę do filmu

Autorką słów piosenki "Szósty zmysł" jest Zuzanna Wrońska, muzykę skomponował Marcin Macuk. Utwór powstał specjalnie do filmu "W jak morderstwo". Reżyserem i współscenarzystą filmu jest Piotr Mularuk. Produkcja bazuje na książce Katarzyny Gacek o tym samym tytule. Autorka jest również współscenarzystką filmu.  

 

Spokojną Podkową Leśną wstrząsa morderstwo. Ciało ofiary, młodej kobiety, znajduje Magda, gospodyni domowa i nałogowa czytelniczka kryminałów. Policyjne śledztwo prowadzi komisarz Jacek Sikora. Niestety, brak mu zmysłu rasowego detektywa – ten ma Magda. Kiedy okazuje się, że ofiara miała na szyi wisiorek w kształcie litery "W", należący do dawno zaginionej przyjaciółki Magdy, kobieta postanawia wyjaśnić tę sprawę na własną rękę. A to oznacza nieustanne wtrącanie się w pracę nieporadnego komisarza.

Podejrzanych jest mnóstwo, poszlak niewiele. Tropy prowadzą do najbardziej szanowanych mieszkańców Podkowy, a nawet szejka Kataru… Czy Magdzie i Sikorze uda się dojść do prawdy i rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa? Intrygujące, zabawne i doskonale zagrane "W jak morderstwo" w kinach już 18 czerwca!

<<Reklama>> Ebook "W jak morderstwo" dostępny jest w Publio.pl >>

Paweł Domagała - POPkulturaPOPkultura Extra. Paweł Domagała ma wreszcie wolność w wyborze ról. Co się do tego przyczyniło?

Więcej o: