Dzień Dziecka 2021. Na jaki film pójść do kina z okazji Dnia Dziecka?

Po bardzo długiej przerwie kina znów zapraszają widzów przed duże ekrany. Jeśli więc nie masz pomysłu na prezent na Dzień Dziecka, a chcesz, by upominek był wyjątkowy, warto podarować dziecku bilet do kina. Z okazji Dnia Dziecka kina przygotowały wyjątkowy repertuar.

Repertuar na Dzień Dziecka w kinach jest bardzo różnorodny. Zarówno najmłodsi, jak i ci starsi, znajdą dla siebie coś wyjątkowego.

Zobacz wideo Co ze szczepieniami dzieci? Czy chore będą miały pierwszeństwo? Odpowiada dr Grażyna Cholewińska-Szymańska

Kino na Dzień Dziecka 2021. Repertuar dla najmłodszych

"Krudowie 2: Nowa Era" to świetna propozycja dla miłośników animacji z humorem. Po ośmiu latach przezabawni jaskiniowcy znów wracają na duży ekran. Historia, która tym razem możemy obejrzeć w kinie to dalsze losy prehistorycznej rodziny, która całkiem przypadkiem trafi na drugą prehistoryczną rodzinę. Nowo poznani Bettermanowie są jednak we wszystkim lepsi i przede wszystkim bardziej nowocześni. Czy Krudowie zachłysną się postępem? A może nie wszystkim spodoba się ta nowoczesność?

 

"Co w duszy gra" jest animacją traktującą o muzyce. "Joe Gardner prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie o zostaniu muzykiem jazzowym, nie spełni się. Zaczyna zadawać sobie pytania 'Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?'" - brzmi pełny opis filmu.

 

Dzień Dziecka 2021. Co warto obejrzeć w kinie?

"Cruella" to film dla nieco starszych dzieci, ponieważ przeznaczony jest dla widzów od 13 lat. Nowa produkcja Disneya przedstawi historię o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych filmowych postaci, legendarnej Cruelli de Mon.

 

"Psy i koty 3: Łapa w górę" to doskonały film familijny dla całej rodziny. To wciągająca historia zwierząt - psów i kotów - którzy pełnią rolę tajnych agentów. Gdy pewien złoczyńca, włamuje się do bezprzewodowych sieci i przejmuje kontrolę nad częstotliwościami, które słyszą wyłącznie zwierzęta, dochodzi do globalnej wojny między psami a kotami.

 

"Tom&Jerry" to doskonale znana wielu dorosłym widzom animacja. Przygody kota Toma i myszy Jerry’ego od lat bawią nas na małym ekranie. Teraz, nowe przygody tych wyjątkowych zwierzaków, można zobaczyć w kinie. Co ciekawe, to połączenie animacji i gry aktorskiej, wyznaczy nowy etap w życiu tych słynnych bohaterów, zmuszając ich do niewyobrażalnego - podjęcia współpracy.

 

W piątek, 21 maja, dziesięć minut po północy swoją działalność wznowiło 50 kin sieci należącej do Agory, a także wiele kin studyjnych. Wybierając się do kina, warto jednak pamiętać, że obecnie kina mogą obecnie zaproponować widzom jedynie 50 proc. miejsc na salach kinowych, zgodnie z obostrzeniami dotyczącymi ich obecnego funkcjonowania.

Więcej o: