Lucyfer powraca na Netfliksa! W piątek pojawią się nowe odcinki piątego sezonu

Kolejne odcinki piątego sezonu "Lucyfera", to najbardziej wyczekiwana przez widzów majowa produkcja. Obsada serialu oraz jego twórcy, podsycają i tak gorącą już atmosferę, publikując informacje dotyczące najnowszych odcinków. "Lucyfer" wróci na ekrany w piątek 28 maja. Czego możemy spodziewać się po drugiej części piątego sezonu?

"Lucyfer" to jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa, który został przejęty przez platformę streamingowa, gdy skasował go FOX - jedna z tradycyjnych amerykańskich stacji telewizyjnych.

Zobacz wideo "Dom z papieru". Netflix pokazał zapowiedź 5. sezonu [ZWIASTUN]

"Lucyfer" znów na Netfliksie. Kiedy zobaczymy kolejne odcinki piątego sezonu?

Choć o kolejnych odcinkach piątego sezonu, które pojawią się na Netfliksie 28 maja, wiadomo niewiele, to obsada i twórcy od dłuższego czasu zdradzają, czego mogą spodziewać się widzowie.

- Przedstawienie Boga przyniesie wątek problemów z tatusiem, które ma zarówno Lucyfer, jak i Amenadiel, a niektóre z nich wymagają uporządkowania. Czasami sposobem na oczyszczenie tych rzeczy jest odrobina bólu, emocji oraz sensacji. I myślę, że dokładnie to się wydarzy. Mogę też powiedzieć, że pod koniec sezonu 5B wydarzy się coś szokującego, co złamie wszystkim serce. Ale mogę dodać, że hej, mamy sezon szósty. Więc nawet gdy twoje serce zostanie totalnie zmiażdżone pod koniec 5B, nie trać wiary - powiedział D.B Woodside w wywiadzie z ET, który w "Lucyferze" wciela się w rolę Amenadiela. Zdradził również, że choć nie wie, czy Lucyfer wyzna Chloe miłość jeszcze w piątym sezonie, to w szóstym na pewno to się wydarzy.

Piąty sezon "Lucyfera". Niespodzianka dla widzów i nowi aktorzy w obsadzie

Dużą niespodzianką dla fanów będzie odcinek muzyczny, osadzony w alternatywnym uniwersum z lat czterdziestych XX wieku i nakręcony w całości w czerni i bieli. Gwiazda muzyki pop z lat 80., Debbie Gibson, wcieli się w tym odcinku w Shelly Bitner. Jak poinformowano, odcinek muzyczny będzie dziewiątym odcinkiem sezonu, zatytułowanym "Bloody Celestial Karaoke Jam". W przeciwieństwie do odcinka noir z pierwszej połowy sezonu, w którym pojawiły się występy muzyczne, ten odcinek będzie miał rzeczywisty format muzyczny.

 

Główna obsada serialu to Tom Ellis (Lucyfer), Lauren German (Chloe Decker), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Mazikeen), Scarlett Estevez (Trixie Espinoza), Rachael Harris (Dr Linda Martin), oraz Aimee Garcia (Ella Lopez). Do obsady sezonu 5B dołączyli Rob Benedict, Scott Porter, Merrin Dungey i Brianna Hildebrand. Jest też Bóg, grany przez Dennisa Haysberta. Co więcej, pojawi się również Inbar Lavi, która wcieli się w rolę Ewy.

Netflix poinformował widzów, że "Lucyfer" powróci z szóstym sezonem. Będzie to jednocześnie ostatni, finałowy sezon. Data premiery nie jest jeszcze znana. Wszystkie sezony "Lucyfera" można obejrzeć na platformie streamingowej Netflix.

Więcej o: