Posłuchaj Kasi Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni w piosence z filmu "Elfinki"

Kasia Sienkiewicz znana z duetu Kwiat Jabłoni debiutuje w świecie filmowym - usłyszymy ją w polskiej wersji językowej filmu "Elfinki". Już dziś prezentujemy klip "Elfi styl", a najbardziej zaelfiasty film roku trafi do kin już 9 lipca!

Kwiat Jabłoni to obecnie jeden z najciekawszych i najpopularniejszych dzisiaj młodych polskich zespołów. Tworzą go Kasia i Jacek Sienkiewiczowie - jak się okazuje, zdolne dzieci wokalisty Elektrycznych Gotar - Kuby Sienkiewicza. Młodzi muzycy dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla "Dziś późno pójdę spać", który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony kilkadziesiąt milionów razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu "jednego przeboju" – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność. Grupa wydała już dwie płyty, a Kasia Sienkiewicz zadebiutowała niedawno także w świecie filmu. Tak mówi o pracy nad dubbingiem:

- Możliwość nagrywania głosu dla głównej bohaterki filmu, czyli Elfie, była dla mnie nieoczekiwanym zrządzeniem losu i, jak się okazało, wyjątkową przyjemnością. Dubbigując bawiłam się doskonale, bo "Elfinki" to wesoła historia pełna dobrych emocji i dowcipu, mam więc nadzieję, że dzieci będą się bawić podczas filmu co najmniej tak dobrze, jak ja.

Posłuchaj piosenki w serwisach streamingowych albo zobacz teledysk poniżej: 

 

"Elfinki". Przygoda dla najmłodszych!

"Elfinki" to kino dla najmłodszych – znajdą w nim szalone przygody, humor i mądre przesłanie. To ciepła opowieść o tym, że życzliwość potrafi zmiękczyć nawet najbardziej zatwardziałe serca.

O czym jest film? Przez ponad 200 lat Elfinki żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Ale pewnego dnia elfinka Elfie, nie może już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wychodzą na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego. Tam spotka ich wiele zabawnych przygód oraz nawiążą przyjaźń z wyjątkową osobą - cukiernikiem Theo. To wszystko przypomni Elfinkom o ich prawdziwym celu w życiu: pomaganiu innym.