Samuel L. Jackson wybrał pięć najlepszych filmów ze swoim udziałem. Które dzieła najbardziej lubi?

Samuel L. Jackson to aktor, który w swojej karierze wcielił się w 150 ról. Najbardziej znany jest z udziału w filmach Quentina Tarantino, "Gwiezdnych Wojnach", "Django" oraz "Bodyguard. Zawodowiec". Podczas rozmowy z Stephenem Colbertem wskazał pięć ulubionych tytułów ze swoich udziałem.

W przyszłym tygodniu do polskich kin trafi film "Spirala: Nowy rozdział serii Piła". W obsadzie znajduje się Samuel L. Jackson, który wciela się w ojca głównego bohatera granego przez Chrisa Rocka.

Zobacz wideo "Ameryka: film", czyli alternatywna historia Ameryki w animacji dla dorosłych. W roli głównej Channing Tatum

Samuel L. Jackson gościem "Late Show". Wskazał pięć ulubionych filmów ze swoim udziałem

Znany aktor Samuel L. Jackson był gościem programu "Late Show". Podczas rozmowy ze Stephenem Colbertem wskazał, które z filmów z jego udziałem lubi najbardziej. Są to:

  • Długi pocałunek na dobranoc (1996)
  • Czas zabijania (1996)
  • Jackie Brown (1997)
  • Purpurowe skrzypce (1998)
  • Paragraf 187 (1997)

Teaser drugiego sezonu 'Wiedźmina' Drugi sezon "Wiedźmina". Netflix pokazał teaser z Ciri w roli głównej

Samuel L. Jackson o oglądaniu filmów, w których gra: "Uh… tak!"

Samuel L. Jackson zapytany, czy kiedykolwiek obejrzał któryś ze swoich filmów, odpowiedział: "Uh… tak!" Kiedy Colbert skomentował, że niektórzy aktorzy mówią, że nie mogą oglądać siebie w filmie, Jackson dodał: "Cóż, niektórzy aktorzy kłamią na ten temat, na pewno oglądają swoje filmy".

- Jeśli surfuję po kanałach i nie znajduję niczego, co chcę oglądać, lub nie szukam czegoś konkretnie, a znajduję coś, w czym się gram, zatrzymuję się i oglądam - kontynuował.

Resident Evil: Wiemy, kto znajdzie się w obsadzie serialu Netfliksa "Resident Evil". Wiemy, kto znajdzie się w obsadzie serialu Netfliksa

 Samuel L. Jackson to niezwykle popularny aktor. Zanim w latach 90. zyskał popularność, występował w teatrze, reklamach telewizyjnych i filmach. Pojawiał się również na Broadwayu. Zagrał w takich filmach jak "Czarny blues" i "Malaria". W 1995 r. został nominowany do Oscara za rolę w "Pulp Fiction".  Przez wiele lat dostawał role czarnych charakterów. Wciąż występuje w kilku filmach kinowych rocznie oraz w telewizyjnych produkcjach

Więcej o: