Wokalistka Kwiatu Jabłoni w dubbingu "Elfinków". Jest zwiastun filmu

"Elfinki" to pozytywna opowieść o sile życzliwości. W polskiej wersji językowej w roli głównej usłyszymy Kasię Sienkiewicz z duetu Kwiat Jabłoni. Film trafi do kin 9 lipca, a już dziś prezentujemy polski zwiastun animacji.

"Elfinki" to kino dla najmłodszych, produkcja dla widzów, którzy skończyli cztery lata. Jak zapowiadają twórcy, znajdą w nim szalone przygody, humor i mądre przesłanie. To ciepła opowieść o tym, że życzliwość potrafi zmiękczyć nawet najbardziej zatwardziałe serca.

Kocia Szajka i zagadka zniknięcia śledzi Dorośli kochają kryminały, ale dzieci też! Najfajniejsi detektywi dla najmłodszych

"Elfinki" - pogodna animacja dla dzieci. O czym jest ten film?

O czym opowiada trwający 78 minut film? Przez ponad 200 lat Elfinki żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Ale pewnego dnia elfinka Elfie, nie może już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wychodzą na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego. Tam spotka ich wiele zabawnych przygód oraz nawiążą przyjaźń z wyjątkową osobą - cukiernikiem Theo. To wszystko przypomni Elfinkom o ich prawdziwym celu w życiu: pomaganiu innym.

Zobacz wideo "Elfinki" - zwiastun

Kasia Sienkiewicz, którą usłyszymy w roli Elfie, mówi:

'Elfinki' to wesoła historia pełna dobrych emocji i dowcipu, mam więc nadzieję, że dzieci będą się bawić podczas filmu co najmniej tak dobrze, jak ja.

Jan Matejko 'Święty Stanisław Karcący Bolesława Śmiałego' Ponad 5,5 mln zł za obraz Matejki. "Wyjątkowe wydarzenie na rynku sztuki"

Artystkę można usłyszeć również w piosence z filmu, zatytułowanej "Elfi styl".

 
Więcej o: