"Wiedźmin" powraca z drugim sezonem. Co pokazał pierwszy teaser Netfliksa? [WIDEO]

Netflix opublikował materiał wideo, który zapowiada drugi sezon serialu. Choć teaser nie jest długi, to wyraźnie koncentruje się na postaci Ciri. Co pokazał pierwszy zwiastun drugiego sezonu "Wiedźmina" i czego mogą spodziewać się fani?

Netflix opublikował w trakcie ostatniego dnia Netflix Geeked Week 2021 premierowy teaser z drugiego sezonu serialu "Wiedźmin".

Zobacz wideo Nie tylko Wiedźmin. Oto trzy polskie gry, które okazały się strzałem w dziesiątkę [TOPtech]

Pierwszy zwiastun nowego sezonu "Wiedźmina". Nie ma Geralta, a główną bohaterką jest Ciri

Jak zapowiada pierwszy oficjalny teaser drugiego sezonu, Ciri przejdzie ogromną przemianę. Z zagubionej dziewczynki, przeobrazi się w dojrzałą, odważną kobietę, która będzie musiała zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem. Przejdzie również trening wiedźminski, którego emocjonujące krótkie fragmenty można zobaczyć w materiale wideo.

 

Teaser najnowszego sezonu trwa tylko 12 sekund, ale fani z czujnym okiem z pewnością wyczytają z nich coś więcej. Przedstawia on nie tylko Ciri, która trenuje w Kaer Morhen. Widać również runiczne zapisy oraz słychać słowa wypowiedziane przez Freyę Allan. W teaserze pojawia się również przedstawiciel Nilfgaardu, co oznacza, że wrogie wojska nie zaprzestały pościgu za księżniczką z Cintry. 

Oczekiwanie na drugi sezon umili WitcherCon. Kiedy się odbędzie?

W trakcie Geeked Week ogłoszono jednak wyjątkowe wydarzenie dla fanów gry i serialu, które może umilić czas oczekiwania na najnowszy sezon. Netflix wraz z CD Projektem organizuje specjalne wydarzenie – WitcherCon, które odbędzie się już 9 lipca 2021 roku. Wydarzenie będzie transmitowane dwa razy. Pierwsza transmisja z wydarzenia zaplanowana jest na 9 lipca na godzinę 19. Kolejna odbędzie się 10 lipca o 3. „Przygotowaliśmy dla was mnóstwo atrakcji i już nie możemy się doczekać, aż zobaczycie pełny program, który zostanie ujawniony już wkrótce! Pragniemy jednak przy tym zaznaczyć, że podczas WitcherConu nie zostanie zapowiedziana żadna nowa gra z serii Wiedźmin.

Netflix, który zaprezentował fanom pierwszy teaser najnowszego sezonu, nie zapowiedział jednak daty premiery drugiego sezonu serialu. Fani wciąż mają tylko jedną informację - "Wiedźmin" powróci na Netfliksa jeszcze w tym roku. I to najprawdopodobniej pod koniec.

<<Reklama>> "Saga o Wiedźminie" dostępna jest w Publio.pl >>

Więcej o: