W tej rodzinie każdy ma czegoś dość. Zobacz zwiastun filmu "Czarna owca"

Magdalena Popławska, Arkadiusz Jakubik, Kamil Szeptycki w filmie o rodzinie, w której każdy wystawiany jest na próbę. "Czasem jedno słowo niesie za sobą lawinę konsekwencji, jedna decyzja jest w stanie zaważyć na dalszym losie całej rodziny. Ale zmiany nie muszą być złe, prawda?" - pytają twórcy. Zobacz pierwszy zwiastun.

"Czarna owca" to słodko-gorzka opowieść o współczesnej rodzinie, w której każdy ma czegoś dość. W filmie oprócz cenionych aktorów o ugruntowanej pozycji, takich jak Popławska i Jakubik, na ekranie pojawiają się utalentowani przedstawiciele młodego pokolenia. W rolę Tomka, popularnego youtubera, wcielił się Kamil Szeptycki. To właśnie z jego perspektywy przedstawione są losy rodziny Gruzów, swoimi komentarzami celnie puentuje ważne rodzinne wydarzenia.

"Czarna owca" ma dać widzom pozytywne emocje. Zobacz teaser

Zobacz wideo "Czarna owca" - teaser

Reżyser Aleksander Pietrzak mówi o produkcji: 

Film porusza kilka tematów, takich jak wybór między karierą a rodziną, dojrzewanie do bycia ojcem, próba odnalezienia się w całkowicie nowej sytuacji życiowej, ale chyba przede wszystkim ten film jest o tym, że dziecko zawiązuje więź na zawsze. Dwie najpiękniejsze emocje to śmiech i płacz. To może dać nam komediodramat i to – mam nadzieje – da nam 'Czarna owca'.

- To uniwersalna historia o drodze do dojrzałości, w której każdy z nas może się odnaleźć. W zabawny sposób pokazuje różnice międzypokoleniowe, problemy wynikające z braku komunikacji, obawy przed ukazaniem swoich prawdziwych uczuć. Interesowało nas pokazanie prawdy o rodzinie i różnych momentów w życiu małej społeczności. Śmiesznych, czasem smutnych i strasznych. Po trudnym doświadczeniu, które dzieliliśmy przez ostatni rok, mamy świadomość, że każdy człowiek teraz jest spragniony pozytywnych emocji, a tych z pewnością dostarczy film Alka Pietrzaka - dodaje producentka Anna Waśniewska-Gill.

Na ekranie pojawią się także m.in. Agata Różycka, Anna Cieślak, Anna Smołowik i Włodzimierz Press i kilka twarzy znanych fanom YouTube’a i Instagrama, m.in. Cyber Marian, Danny Ferreri, Dziki Trener, Martyna Pysia czy Kinga Sawczuk.

"Czarna owca" wejdzie do kin 13 sierpnia 2021 roku.

Więcej o: