Królowa polskiej gastronomii z własnym filmem? Gessler "osobiście by się nie oderwała" od swojej biografii

Magda Gessler to jedna z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce, na której pomoc liczy wielu restauratorów. Poinformowała, że dostała już kilka propozycji, by przenieść jej biografię na duże ekrany. Jest tym pomysłem zauroczona.

W rozmowie z "Wprost" Magda Gessler powiedziała, że propozycje traktuje poważnie, a od filmu, gdyby takowy powstał, "osobiście by się nie oderwała".

Zobacz wideo Magda Gessler radzi, co powinni zrobić właściciele restauracji, by przerwać kryzys

Plany Magdy Gessler nie kończą się na książce. W przyszłości może pojawić się film

Magda Gessler, w wywiadzie z "Wprost", zdradziła, że nie kończy swoich planów na wydanej autobiografii. Przyznała, że dostała już kilka propozycji od filmowych producentów i traktuje je bardzo poważnie. - Film z pięknym jedzeniem, pejzażami, wzlotami i upadkami, szczerością, która wcale nie jest tak oczywista - powiedziała w wywiadzie Magda Gessler. Stwierdziła również, że "osobiście by się nie oderwała" od filmu o sobie samej.

Magda Gessler pracuje nad kolejną książką. Poprzednia była okraszona pikantnymi szczegółami

Magda Gessler poinformowała również, że pracuje nad kolejną książką. - Tym razem będzie to pozycja o moim życiu już po debiucie w telewizji. O tym, że muszę przecież jednak polegać na ludziach, a oni - w momencie gdy dostają życiową szansę, by przy mnie być - są w stanie zrobić wiele, żeby mnie zniszczyć - mówi.

"Magda", czyli niezwykle szczera autobiografia królowej "Kuchennych rewolucji", którą współtworzył Dominik Linowski, jest już dostępna w księgarniach w całej Polsce i cieszy się dużym zainteresowaniem czytelników. Magda Gessler nie bała się opisać w niej pikantnych szczegółów ze swojego życia, nie szczędziła również opisów rodzinnych tragedii i trudnych wyborów, przed którymi musiała wielokrotnie stawać.

Więcej o: