Prace na planie "Mission Impossible 7" wstrzymane. Plotkują, że Tom Cruise może mieć koronawirusa

Tom Cruise jest jednocześnie gwiazdą i producentem kolejne części "Mission Impossible" i wiadomo, że bardzo dbał o przestrzeganie zasad, by na planie uniknąć zakażeń koronawirusem. Niestety, na razie właśnie z tego powodu ekipa wstrzymała (kolejny raz) zdjęcia, a "The Sun" spekuluje, że to właśnie aktor może mieć COVID.

To już kolejna przerwa spowodowana stwierdzeniem koronawirusa w ekipie - poprzednio prace przy kręceniu siódmej części "Mission Impossible" wstrzymane zostały na dwa tygodnie na początku czerwca

Prace przerwane, Tom Cruise od kilku dni nie pojawia się na planie

Nikt oficjalnie nie potwierdza, u ilu osób tym razem stwierdzono zakażenie i czy wśród tych osób jest sam Cruise, ale brytyjski tabloid "The Sun" cytuje osoby pracujące przy filmie, które wspominają, że od kilku dni aktor nie pojawia się na planie.

Zobacz wideo "Mission: Impossible" - spełnione marzenie Toma Cruise'a, które nie wszystkim się podoba [Popkultura Extra]

Testy na obecność koronawirusa są przeprowadzane rutynowo, a sam Cruise ma jasne stanowisko na temat zachowywania zasad bezpieczeństwa. W grudniu zeszłego roku do sieci wyciekło wideo z planu "Mission Impossible 7", na którym w mocnych słowach grozi współpracownikom zwolnieniem, jeśli nie dostosują się do panujących obostrzeń.

Gdy aktor i producent w jednej osobie zauważył dwóch członków ekipy stojących obok siebie bez zachowania odpowiedniej odległości, zaczął krzyczeć. Podkreślał, że w Hollywood ludzie mogą pracować właśnie dzięki wypracowanym przez niego i jego ludzi standardom i że żadne przeprosiny i wymówki nie wchodzą w grę. Po prostu zasady mają być bezwzględnie przestrzegane. - Ze względu na postoje w przemyśle filmowym ludzie tracą domy. Taki stan nie zapłaci za ich jedzenie czy edukację, z tym się zmagam codziennie - mówi aktor i dodaje:

Nie chcę więcej widzieć czegoś takiego. Jeśli nie będziecie tego robić [przestrzegać obostrzeń sanitarnych - red.] zostaniecie zwolnieni! Jeśli zobaczę, że znowu robicie coś takiego, to was, k***a, nie ma!
Więcej o: