"Na noże 2" - w mediach pojawiły się już pierwsze zdjęcia z planu

Film "Na noże" okazał się prawdziwym hitem kinowym. Niemal od razu podjęto decyzję o kontynuowaniu tej produkcji. Prace nad drugą częścią już się rozpoczęły, a w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu. Fani nie doczekali się jednak odpowiedzi na pytania dotyczące obsady czy samej fabuły filmu.

Netflix zapłacił 450 mln dolarów za wykupienie franczyzy do filmu "Na noże". Wkrótce pojawi się druga część filmu, ale zapowiedziano również, że powstanie trzecia odsłona kultowego filmu.  

Zobacz wideo "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" - komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. ZWIASTUN

Rozpoczęły się prace nad kontynuacją "Na noże". W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu 

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu "Na noże 2". Przedstawiają one przede wszystkim aktorów, którzy zagrają główne role. W obsadzie "Na noże 2" są m.in. Leslie Odom Jr. oraz aktorzy, których udział został już wcześniej potwierdzony - Dave Bautista, Edward Norton, Kathryn Hahn, Janelle Monáe i Daniel Craig, który w "Na Noże" zagra jako detektyw Benoit Blanc.

Reżyserem i scenarzystą filmu ponownie jest Rian Johnson.

"Na noże" prawdziwym hitem. Komedia kryminalna skradła serca widzów

Film "Na noże" to opowieść o detektywie, który mierzy się z trudną zagadką. Musi rozwiązać tajemnicę śmierci niezwykle tajemniczego i nad wyraz ekscentrycznego pisarza. Rodzina, dziedzicząca po nim spadek, jest podejrzana o udział w śmierci mężczyzny. Sprawę tę bada Benoit Blanc, który stara się odnaleźć prawdę w kłamliwych zeznaniach rodziny. 

Pierwsza odsłona tej czarnej komedii kryminalnej trafiła do kin w 2019 roku, zarabiając na całym świecie ponad 300 milionów dolarów. Zdobyła także nominację do Oscara za scenariusz. "Na noże 2" i "Na noże 3" nie trafią już do kin, ale prosto na platformę streamingową Netflix.

Fabuła "Na noże 2" nadal trzymana jest w tajemnicy. Podobnie jest z datą premiery filmu, która nie jest jeszcze znana.

Więcej o: