Igo śpiewa nową wersję wielkiego hitu De Mono. To singiel promujący film "Czarna owca"

Igo, a właściwie Igor Walaszek, to jeden z najciekawszych młodych polskich wokalistów. Nowym utworem promuje film z Arkadiuszem Jakubikiem i Magdaleną Popławską w rolach głownych. To jego wersja przeboju z debiutanckiego albumu De Mono.

"Kochać inaczej" to piosenka, która podbiła serca słuchaczy w 1989 roku i od ponad 30 lat ma swoich fanów. Teraz powstała nowa aranżacja z elektronicznym brzmieniem, a miejsce Andrzeja Krzywego za mikrofonem zajął Igo. W ten sposób powstał singiel do filmu "Czarna owca" w reżyserii Aleksandra Pietrzaka. 

Igo "Kochać inaczej" - teledysk promujący film "Czarna owca"

 

Igo pochodzi z Krakowa, gdzie w 2009 roku wraz z grupą przyjaciół założył rockowy zespół Clock Machine. Mimo swoich rockowych predyspozycji nie zamyka się wyłącznie w tym gatunku i od 2015 roku wraz z Kubą Traczem tworzy elektroniczny duet Bass Astral x Igo. Ze wspomnianymi zespołami nagrał dotychczas sześć płyt, a jego dyskografię zamyka wydany w marcu 2019 roku album "Prognozy" zespołu Clock Machine.

W 2019 roku Igor został, obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Organka, członkiem Orkiestry Męskiego Grania. Rok później również zasilił jej skład, tym razem z Darią Zawiałow i królem. Z powodu pandemii ich hymn "Świt" zagrali na żywo jedynie raz, w Żywcu, na koncercie bez udziału publiczności. Dlatego w tym roku dostali szansę powrotu i pojawią się na scenie trasy w piątki, podczas gdy Męskie Granie Orkiestra 2021 będzie występować w soboty.

W sierpniu tego roku Bass Astral x Igo wydadzą natomiast swój trzeci album zatytułowany "Satellite". W tym samym czasie Igo pracuje nad pierwszą solową płytą. O "Czarnej owcy mówi natomiast:

Film "Czarna owca" porusza bardzo ciekawy temat relacji rodzinnych, jakie mamy na co dzień. Sytuacje, które dzieją się w tym filmie mogą spotkać każdą rodzinę, dlatego bardzo polecam, żebyście go zobaczyli i sami ocenili.
Zobacz wideo "Czarna owca" - zwiastun. W tej rodzinie każdy ma czegoś dość

Z kolei  Aleksander Pietrzak, który jest reżyserem filmu, dodaje:

Film porusza kilka tematów, takich jak wybór między karierą a rodziną, dojrzewanie do bycia ojcem, próba odnalezienia się w całkowicie nowej sytuacji życiowej, ale chyba przede wszystkim ten film jest o tym, że dziecko zawiązuje więź na zawsze. Dwie najpiękniejsze emocje to śmiech i płacz. To może dać nam komediodramat i to – mam nadzieję – da nam 'Czarna owca'.

W filmie, który do kin ma wejść 13 sierpnia, zobaczymy naprawdę świetnych aktorów. W obsadzie są m.in. Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Kamil Szeptycki, Agata Różycka, Anna Cieślak, Anna Smołowik i Włodzimierz Press.

"Czarna owca" to słodko-gorzka opowieść o współczesnej rodzinie, w której każdy ma czegoś dość. Gdy w końcu tłumione od lat kryzysy, konflikty i pragnienia eksplodują, każdy zaczyna żyć na własny rachunek. A przynajmniej tak im się wydaje… Czy członkowie rodziny odnajdą swoje szczęście? To film o więzach, których nie można przerwać. W zabawny sposób odpowiada na ważne pytania dotyczące relacji rodzinnych i dojrzewania do zmian.

Więcej o: