"Sex/Life" czy będzie drugi sezon? Kiedy nowe odcinki serialu pojawią się na Netfliksie? [OBSADA]

"Sex/Life" to pikantny serial Netfliksa, po który w ostatnim czasie najchętniej sięgają polscy widzowie tej platformy. O czym opowiada ta hitowa produkcja? Kiedy zobaczymy drugi sezon?

"Sex/Life" podbił serca polskich widzów i zdominował zestawienie "Top 10" najchętniej oglądanych produkcji na platformie Netflix. Czy fani tego przebojowego serialu mogą liczyć na kolejny sezon?

Serial 'Lucyfer' Netflix - najpopularniejsze seriale w czerwcu. Lucyfer niepokonany [LISTA]

"Sex/Life" hitem w serwisie Netflix. O czym opowiada serial? Zwiastun

"'Sex/Life' to historia miłosnego trójkąta między pewną kobietą, jej mężem i... jej przeszłością oraz prowokacyjne spojrzenie na kobiecą tożsamość i pożądanie. Billie Connelly jest zwyczajną matką i żoną z przedmieść - ale nie zawsze tak było. Zanim wyszła za kochającego i niezawodnego Coopera i przeprowadziła się do Connecticut, Billie prowadziła niepokorne i zwariowane życie. Mieszkała w Nowym Jorku ze swoją przyjaciółką Sashą, ciężko pracując i ostro imprezując. Wyczerpana opieką nad małymi dziećmi i z nostalgią wspominająca przeszłość Billie zaczyna pisać dziennik i fantazjować na temat namiętnych uniesień ze swoim seksownym byłym chłopakiem Bradem, którego nigdy nie potrafiła wymazać z pamięci. Im więcej Billie sobie przypomina, tym bardziej zaczyna zastanawiać się nad swoim obecnym życiem - i wtedy właśnie mąż znajduje jej dziennik. Czy prawda o przeszłości Billie wywoła seksualną rewolucję w jej małżeństwie, czy skieruje ją na ścieżkę ku życiu, o którym próbowała zapomnieć, i ku mężczyźnie, który złamał jej serce?" - czytamy w opisie serialu.

Ze zwiastunem pierwszej odsłony "Sex/Life" możecie zapoznać się poniżej:

Zobacz wideo "Sex/Life" - nowy serial na Netfliksie. Produkcja szybko wskoczyła do TOP10 najpopularniejszych tytułów wśród polskich użytkowników [ZWIASTUN]

"Sex/Life". Obsada serialu

Twórczynią tego hitowego serialu jest Stacey Rukeyser, która w przeszłości pracowała przy produkcjach takich jak "One Tree Hill" (serial znany w Polsce jako "Pogoda na miłość") oraz "Without a Trace" ("Bez śladu"). W rolach głównych wystąpili: Sarah Shahi (jako Billie Conelly), Mike Vogel (Cooper Connelly), Adam Demos (Brad Simon). Oprócz nich w "Sex/Life" pojawili się m.in. Margaret Odette (Sasha Snow), Jonathan Sadowski (Devon) i Li Jun Li (Francesca).

Grace i Frankie "Grace i Frankie" - kiedy nowy sezon? Jane Fonda na planie siódmej części

"Sex/Life". Co z drugim sezonem? Kiedy nowe odcinki?

Pierwszy sezon produkcji zadebiutował 25 czerwca. Liczył w sumie 8 odcinków, trwających po około 45 minut. Nie wiadomo jeszcze, czy platforma Netflix planuje jego kontynuowanie, ani kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków "Sex/Life". Gdy tylko pojawią się takie informacje, na pewno o tym poinformujemy.

Zachowaj spokój Netflix ogłasza obsadę "Zachowaj spokój". Drugi polski serial wg Harlana Cobena

Więcej o: