Emma Corrin z "The Crown" wyznała, że jest osobą niebinarną. Z mediów napływa fala wsparcia

Emma Corrin, gwiazda popularnego serialu Netfliksa "The Crown", udostępniła na Instagramie zdjęcie z sesji zdjęciowej, na którym widać, że związała swoją klatkę piersiową owijką bokserską. Aktorka ujawniła, że identyfikuje się jako osoba niebinarna.

- To wszystko podróż, prawda? Wiele twistów, zakrętów i zmian - i w porządku! Zaakceptujcie to - napisała Emma Corrin na swoim profilu społecznościowym na Instagramie. 

Zobacz wideo Gwiazdy "The Crown" zdradzają kulisy produkcji

Emma Corrin, gwiazda serialu "The Crown", ujawniła się jako osoba niebinarna

Aktorka Emma Corrin opublikowała na Instagramie zdjęcia z sesji zdjęciowej i oświadczyła, że identyfikuje się zarówno jako kobieta, jak i osoba niebinarna. Od teraz będzie więc używać zaimków "ona/oni".

Body Worlds w Pałacu Kultury w Warszawie Wystawy: Warszawa to miasto, w którym wciąż coś się dzieje

Na fotografii wykonanej przez artystę Davida-Simona Dayana, aktorka ma owiniętą klatkę piersiową, co często robią osoby niebinarne i transpłciowe, by spłaszczyć biust. Gwiazda w opisie zdjęcia poinformowała, że zdjęcia zostały wykonane, zanim zainwestowała w "odpowiedni do tego sprzęt".

 

- Dzięki za uchwycenie tego. To dla mnie bardzo intymne, bardzo nowe i bardzo fajne. To wszystko to podróż, wiele zwrotów akcji i zmian, i to jest w porządku! Zaakceptujcie to - prosi fanów.

Gwiazda "The Crown" jest niebinarna. Otrzymała od fanów i kolegów po fachu mnóstwo wsparcia

Na wyznanie Emmy Corrin zareagowali celebryci i fani z całego świata. Ujawnienie się artystki spotkało się z pozytywnym odbiorem. Wiele osób w przyjaznych komentarzach wyraziło ogromne wsparcie dla aktorki. Kaya Scodelario ("Skins") skomentowała krótko: "Piękno", a Georgie Henley ("Opowieści z Narnii") dodała: "Anioł". Corrin wsparli również inni popularni celebryci. Nie zabrakło też serduszek od Netfliksa.

Program TV na sobotę 2.07: Ana de Armas i Daniel Craig w filmie 'Na noże' "Na noże 2". W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z planu [FOTO]

Emma Corrin zdobyła w 2021 roku Złoty Glob za rolę księżnej Diany w czwartym sezonie serialu Netflix "The Crown". Zanim dołączyła do obsady, była mało znaną aktorką. Co ciekawe, aktorka brała udział w castingu do roli Camilii. Producenci uznali jednak, że będzie idealna do przedstawienia sylwetki Diany. 

Więcej o: