"Wiedźmin: Zmora wilka". Znamy datę premiery filmu anime dla Netfliksa [ZWIASTUN]

"Wiedźmin: Zmora wilka" to produkcja anime opowiadająca losy Vesemira. W sieci pojawił się już oficjalny teaser produkcji. Znana jest także data jej premiery na platformie Netflix.
Zobacz wideo "Wiedźmin" z dubbingiem, lektorem czy napisami? Zdecyduj, jak obejrzysz!

To bardzo ekscytujący czas dla fanów uniwersum "Wiedźmina". W piątek Netflix zapowiedział, że drugi sezon serialu pojawi się na platformie 17 grudnia tego roku. W przygotowaniu jest także sześcioodcinkowa miniseria, dotycząca wydarzeń toczących się 1200 lat przed akcją przedstawioną w produkcji z 2019 roku, "The Witcher: Blood Origin". Gdyby tego było mało, Netflix wraz ze Studiem Mir szykują także film anime dotyczący postaci Vesemira. Jego premiera odbędzie się już niedługo!

"Wiedźmin" w świecie anime. "Zmora wilka" zawita na Netfliksa już w te wakacje

"Wiedźmin: Zmora wilka" zadebiutuje na platformie już 23 sierpnia 2021 roku. "Film anime 2D przedstawiający świat 'Wiedźmina' z szerszej perspektywy. Na horyzoncie pojawia się nowe potężne zagrożenie" - czytamy na stronie platformy.

 

Na razie na temat produkcji nie wiadomo zbyt wiele. Serial ma skupić się na postaci Vesemira, czyli najstarszego znanego wiedźmina, przybranego ojca i nauczyciela Geralta. Reżyserią zajął się Han Kwang Il. 

"Wiedźmin 3: Dziki gon" - aktualizacja i nowe dodatki do gry jeszcze w tym roku

W ostatnim czasie dobrymi wieściami mogą cieszyć się także fani gier o Wiedźminie. Jak przekazano za pośrednictwem profilu gry na Twitterze, aktualizacja gry "Wiedźmin 3: Dziki gon" trafi do użytkowników PlayStation 5, Xbox serii X/S oraz PC-ów już w tym roku. Twórcy podzielili się także z fanami informacją o przygotowaniu darmowych DLC (dodatków do gier komputerowych) inspirowanych serialem Netfliksa które, co istotne, zostaną udostępnione wszystkim osobom, które już posiadają grę - także użytkownikom korzystającym ze sprzętu starszej generacji. 

<Reklama> Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: