Jennifer Aniston: filmy. Sprawdź 6 najwyżej ocenianych produkcji z dziewczyną z sąsiedztwa

Filmy z Jennifer Aniston to głównie komedie romantyczne, które są znakiem rozpoznawczym ulubienicy widzów na całym świecie. Oprócz wesołych produkcji Aniston w swoim dorobku ma też kilka ról, które burzą ten idealny wizerunek. Sprawdź tytuły, które naprawdę warto obejrzeć.

Film z Jennifer Aniston: ''Kobiety pragną bardziej'' (2009 r.) - cała prawda o związkach 

Z pewnością nie jest to komedia romantyczna bardziej filmowy poradnik o tym, jak nie robić sobie złudzeń. Film składa się z kilku różnych historii z całą plejadą gwiazd: Justin Long, Scarlett Johansson, Bradley Cooper, Jennifer Garner, Drew Barrymore i Jennifer Aniston w roli Beth, która decyduje się rozstać z partnerem (Ben Affleck), ze względu na brak szansy na ślub. Gwiazdorska obsada, dobrze napisane dialogi i jak to w przypadku Aniston bywa życiowe tematy, sprawiają, że jest to bardzo dobry film, trochę w klimacie serialowych "Przyjaciół", ale ta historia ma zdecydowanie gorzki smak. W kategorii film z Jennifer Aniston ten tytuł naprawdę zasługuje na uwagę. 

Jennifer Aniston: komedie: ''Millerowie'' (2013 r.) - film drogi na wesoło 

Millerowie to rodzina na niby, sztuczny twór, forma odwrócenia uwagi od dilera narkotyków podczas próby kolejnego przemytu. Jennifer Aniston przypadła rola żony, która bywa też striptizerką. Partneruje jej Jason Sudeikis, Emma Roberts oraz Will Poulter. W takim towarzystwie ten film nie mógł się nie udać, to prawdziwa komedia bez poprawności politycznej. ''Millerowie'' niosą ze sobą też nutkę nostalgii za tradycyjną amerykańską rodziną, która podróżuje kamperem po Stanach i wspiera się na każdym kroku, na przykład wtedy, gdy syn całuje się z matką w ramach treningu. "Millerowie" to zdecydowanie dobra komedia z Jennifer Aniston, którą warto obejrzeć.

Filmy z Aniston: ''Z ust do ust'' (2005 r.) - ukłon w stronę klasyka 

Film z Aniston nie tylko bardzo miły dla oka ze względu na malownicze przedmieścia, ale też oparty na ciekawej historii. Jennifer Aniston wciela się tu w rolę młodej kobiety, która podczas wizyty w rodzinnym domu odkrywa, że historia jej rodziny była inspiracją do powstania powieści Charlesa Webba. A na podstawie książki nakręcono kultowy film "Absolwent". Sarah jest przekonana, że jej własna babka (w tej roli fenomenalna Shirley MacLaine) to słynna pani Robinson. ''Z ust do ust'', podobnie jak ''Absolwent'' oprócz intrygi miłosnej to film o dojrzewaniu i wkraczaniu w dorosłość, kiedy nie można złapać oddechu, a myśl o jutrze przerasta. 

Zobacz wideo Poznali się przypadkiem przy jedzeniu i zostali przyjaciółmi. Lata później zagrali razem w hicie Netfliksa [Popkultura Extra]

Jennifer Aniston - filmy poza ramą komedii 

Filmy z Aniston to nie tylko komedie romantyczne, aktorka na swoim koncie ma też kilka filmów, które burzą idealny wizerunek dziewczyny z sąsiedztwa.

  • ''Cake'' z 2014 r. opowiada historię kobiety, która próbuje wyjść z traumy. Na ekranie nie ma śladu po ładnej Rachel z ''Przyjaciół''
  • ''Wykolejony'' z 2005 roku pokazuje jak jedna decyzja, może wpłynąć na całe życie. Aniston gra tutaj niebezpieczną kobietę Lucindę Harris, która sprowadza na przysłowiową złą drogę męża i ojca. 
  • Na uwagę zasługuje też rola w serialu ''The Morning Show'' z 2019 roku o kulisach telewizji śniadaniowej, za którą aktorka otrzymała nagrodę SAG - doroczna nagroda przyznawana przez członków Gildii Aktorów Ekranowych w dziedzinie filmu i telewizji, którą przyznaje się za wybitne osiągnięcia.

Zobacz też: Chris Evans - filmy. Najlepsze propozycje na wieczorny seans

Więcej o: