Meghan Markle producentką nowej animacji Netfliksa. "Pearl" ma być "podróżą do samopoznania"

Meghan Markle znalazła się w gronie producentów nowej animacji Netfliksa, zatytułowanej "Pearl". O czym będzie opowiadał ten serial? Kiedy odbędzie się jego premiera?

Krótko po opuszczeniu brytyjskiej rodziny królewskiej i stworzeniu organizacji charytatywnej Archewell, Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że otworzyli studio produkcyjne i podpisali umowę z serwisem Netflix. Jak mówili, ich celem jest "tworzenie inspirujących programów rodzinnych".

W kwietniu Netflix ogłosił, że przygotowaniu jest pierwsza produkcja Harry'ego i Meghan, serial dokumentalny "Heart of Invictus". Teraz w sieci pojawiło się kolejne ogłoszenie.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

"Pearl" - nowy animowany serial Netfliksa. O czym opowie?

Meghan Markle i studio Archewell Productions ujawnili właśnie szczegóły nadchodzącej produkcji, jaką szykują dla młodszej widowni. Ich animowany serial "Pearl" ma zawierać w sobie elementy historyczne i fantasy. Cykl opisywany jest jako "rodzinny serial animowany, którego akcja toczy się wokół przygód 12-letniej dziewczynki, zainspirowanej przez wpływowe kobiety z historii".

Podobnie jak wiele dziewczyn w jej wieku, nasza bohaterka Pearl jest w trakcie podróży do samopoznania, próbując przezwyciężyć codzienne życiowe wyzwania

- opisała produkcję Meghan Markle, która obok Davida Furnisha, Carolyn Soper, Liz Garbus i Dana Cogana będzie producentką wykonawczą serialu. Jego showrunnerką będzie natomiast Amanda Rynda.

Margot Robbie w roli Naomi Lapaglia w filmie 'Wilk z Wall Street'Margot Robbie zagra Barbie. Kiedy produkcja trafi na ekrany kin?

Cieszę się, że firma Archewell Productions, współpracująca z potężną platformą Netflix oraz niesamowitymi producentami, stworzy dla Was nowy serial animowany, celebrujący wyjątkowe kobiety, które zaistniały na kartach historii. David Furnish i ja z niecierpliwością czekaliśmy na ujawnienie tej niezwykłej serii i cieszę się, że możemy ją dziś ogłosić

- dodała.

Millie Bobby BrownMillie Bobby Brown ofiarą groomingu? Skandaliczne słowa tiktokera

Zespół współpracujący przy serialu jest pierwszorzędny, a Netflix jest idealnym partnerem

- zapewnił z kolei David Furnish, prywatnie mąż Eltona Johna, który jest bliskim przyjacielem Meghan i Harry'ego.

 

"Pearl". Meghan Markle producentką serialu. Kiedy premiera?

Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się premiera "Pearl", jednak kiedy tylko pojawi się ta informacja, z pewnością ją przekażemy.

Serial 'Loki'Loki wróci na nasze ekrany! Będzie drugi sezon serialu Marvela

Więcej o: