Filmy Netflixa 2021 - sprawdź najnowsze propozycje od streamingowego giganta

Filmy Netflixa 2021 to morze propozycji. Wybór tytułów na popularnej platformie może przytłoczyć. Sprawdź, które filmy wyprodukowane przez Netflixa w 2021 roku warto obejrzeć i dlaczego.

Dobry film - Netflix 2021

Masz ochotę na dobry film? Netflix 2021 postanowił uczynić rokiem swoich własnych produkcji. Choć nie wszystkie filmy i seriale Netflixa są wysokich lotów, to jednak w bogatej ofercie platformy z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Dlaczego warto postawić na tegoroczne produkcje Netflixa? Gigant dysponuje ogromnym budżetem, dzięki czemu może pozwolić sobie, by dać twórcom wolną rękę, co przekłada się na wyższą jakość produkcji, które jednocześnie trafiają w gust masowej publiczności. Szczegóły poniżej. 

Wiedźmin, sezon 2. "Wiedźmin" - sezon 2. Kiedy premiera hitu Netflixa?

Netflix - filmy warte obejrzenia 2021. Zobowiązania

Jakiś czas temu twórcy popularnej platformy zobowiązali się, że będą dostarczać widzom nowy film co tydzień. W efekcie powstało kilka ciekawych produkcji z fantastyczną obsadą. Poniżej prezentujemy zestawienie filmów Netflixa, które warto obejrzeć z 2021 roku. 

Filmy Netflixa 2021 - polecane nowości i zapowiedzi

Część produkcji już teraz można obejrzeć na polskim Netflixie. Na niektóre przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Zapraszamy na krótkie opisy oraz zwiastuny. Oto polecane filmy Netflixa 2021:

''Wykopaliska'' (The Dig)  reż. Simon Stone - tajemnica statku 

Film przenosi widza do Wielkiej Brytanii tuż przed wybuchem II Wojny Światowej. Carey Mulligan wciela się w rolę zamożnej wdowy, która przy pomocy archeologa odkrywa na swojej ziemi średniowieczny statek. Okazuje się, że jest z nim związana pewna tajemnica.

''Moxie'' reż. Amy Poehler - w imię rewolucji

To mądra i zabawna komedia o dorastaniu. Gdy okazuje się, że społeczność szkoły zamiata pod dywan poważne problemy uczniów, szesnastoletnia Vivian rozpoczyna rewolucję. Krocząc śladami swojej matki, publikuje anonimowy zin, burząc oparty na seksistowskich przekonaniach porządek panujący w placówce. 

Zobacz wideo "Moxie", czyli dziewczyny biorą sprawy w swoje ręce i przeciwstawiają się toksycznej męskości [ZWIASTUN]

''Don't Look Up'' reż. Adam McKay - wyścig z czasem 

Film z całą plejadą gwiazd na czele z Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence. Opowiada o samotnej walce dwóch astronomów, którzy chcą ostrzec przed zbliżającym się niebezpieczeństwem, ale nikt nie daje wiary ich słowom.

''Escape From Spiderhead'' reż. Joseph Kosinski - gra na emocjach 

''Escape From Spiderhead'' - to ciekawa propozycja w kategorii dobry film Netflixa 2021. Gatunkowo to fantastyka. Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości, w zakładzie dla skazańców, gdzie przeprowadzane są eksperymenty narkotykowe, których celem jest wpływanie na emocje. W rolach głównych występują: Chris Hemsworth, Miles Teller i Jurnee Smollet. 

Zobacz też: Netflix. Co obejrzeć w weekend? Lista propozycji wartych zobaczenia

''Beckett'' reż. Ferdinando Cito Filomarino - wakacje grozy 

Para, która wybiera się na romantyczny wypad do Grecji, zostaje wplątana w spisek z udziałem osób na najwyższych szczeblach władzy. Niebezpieczny wypadek samochodowy daje początek serii dziwnych splotów zdarzeń, które zmuszają głównego bohatera do ucieczki. Pomoc przychodzi z najmniej oczekiwanej strony. 

Serial 'Cobra Kai' Najlepsze seriale oryginalne Netflixa - te historie warto poznać

''Red Notice'' reż. Rawson Marshall Thurber - czerwona nota 

"Czerwone zawiadomienie" to określenie stosowane przy najważniejszych zawiadomieniach Interpolu w przypadku aresztowania poszukiwanych przestępców. Film opowiada historię agenta Interpolu, którego zadaniem jest namierzenie najbardziej poszukiwanego złodzieja dzieł sztuki.

''Beauty'' reż. Andrew Dosunmu - talent i uczucie 

Tytułowa Beauty to młoda piosenkarka, przed którą otworem stoją drzwi do wielkiej kariery. W filmie pojawi się m.in. postać Jasmine - queerowej kobiety, która zakochuje się w swojej najlepszej przyjaciółce i jednocześnie głównej bohaterce - Beauty.

Zobacz też: Najlepsze thrillery. Co ciekawego można obejrzeć na Netflixie i nie tylko?

Zobacz wideo Popkultura odc. 82
Więcej o: