Zac Efron: filmy, które koniecznie musisz obejrzeć

Filmy, w których zagrał Zac Efron to nie tylko komedie. Urok rodem ze starego Hollywood sprawdza się też w thrillerze. Zapraszamy na przegląd w kategorii najlepsze filmy z Zackiem Efronem.

Szokująco zły i jednocześnie złoty chłopak. Zac Efron to jeden z ciekawszych aktorów młodego pokolenia, który swoją karierę zaczynał w tanecznych filmach dla dzieci. Urok amanta z nutką szaleństwa sprawia, że Efron doskonale pasuje zarówno do roli romantyka jak i seryjnego mordercy. Poniżej prezentujemy zestawienie najlepszych filmów Zacka. 

Zobacz też: Ryan Gosling - filmy. Przypominamy najlepsze filmowe kreacje znanego aktora

Filmy z Zackiem Efronem. Komedie- ''Neighbors'' 2014 r., ''The Beach Bum'' 2019 r. 

Przedmieścia to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, przemęczeni rodzice potrzebują nie tylko błogiej ciszy, ale też odrobiny rozrywki. W podróż do przeszłości zaprosi ich nowy sąsiad Teddy Sanders (Zac Efron) - przewodniczący studenckiego bractwa. Jak potoczą się stosunki sąsiedzkie? W ''Sąsiadach'' Zac Efron udowadnia, że jest prawdziwym królem komedii, nieznośna lekkość bytu, wrodzony urok i powaga, z jaką organizuje masowe imprezy- to trzeba zobaczyć. Tytuł doczekał się też drugiej części z żeńskim bractwem, ale jak to w przypadku sequelu bywa, jest to tylko odgrzewana historia.

Jeśli chodzi o filmy z Zackiem Efronem na uwagę zasługuje też komedia ''The Beach Bum''. Produkcja opowiada historię Moondoga (McConaughey), uzależnionego pisarza, który całe życie ucieka od odpowiedzialności. Zac Efron gra tutaj rolę drugoplanową- Fliker wizualnie przypomina tygrysa i perfekcyjnie organizuje ucieczki.

Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać? [Popkultura Extra]

Zac Efron: filmy romantyczne- ''We are your friends'' 2015 r., ''Me and Orson Welles'' 2009 r. 

W pogoni za marzeniami Cole (Zac Efron) wraz z grupą przyjaciół próbuje zdobyć bilet do lepszego świata. Przepustką okaże się pasja i miłość do muzyki, w końcu życie sławnych i bogatych to niekończąca się impreza. Kropką nad i jest wątek miłosny z Emily Ratajkowski w roli głównej. 

Jakie jeszcze filmy romantyczne z Zackiem Efronem warto obejrzeć? W ''Me and Orson Welles'' Efron wciela się w postać młodego aktora, który staje się częścią wielkiej machiny produkcyjnej pod okiem znanego reżysera Orsona Wellesa. Tydzień- dokładnie tyle wystarczy, aby poznać miłość swojego życia i zadebiutować na Broadwayu.

Mroczne filmy z Zackiem Efronem- ''Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile'' 2019 r. 

W dramatycznym thrillerze- ''Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile'' Efron wciela się w rolę słynnego seryjnego mordercy Teda Bundy'ego. Na ekranie partneruje mu Lily Collins, która gra rolę jego dziewczyny.  Elizabeth Kloepfer staje przed trudnym wyborem: albo zmierzy się z prawdą, albo stanie po stronie Teda.  "There is something dreamy about him"- mówi jedna z potencjalnych ofiar i to jest cała prawda nie tylko o Tedzie, ale też o Zacku.

Inne filmy z Zackiem Efronem. Lista

Jakie jeszcze filmy z Zackiem Efronem warto obejrzeć?

  • "17 Again"
  • "Szczęściarz"
  • "High School Musical"
  • "Król rozrywki"
  • "Ten niezręczny moment"
  • "Charlie St. Cloud"

Zobacz też: Channing Tatum - filmy, sylwetka. W których produkcjach można zobaczyć tego aktora?

Więcej o: