Netflix. Drugi sezon "Sky Rojo" już na platformie [FABUŁA, OBSADA]

23 lipca na Netfliksa trafił drugi sezon serialu "Sky Rojo", który pojawił się już po kilku miesiącach od premiery pierwszej części produkcji. Ten hiszpański serial opowiada historię trzech prostytutek, które wyruszają w podróż, której celem są poszukiwania wolności.

Drugi sezon serialu "Sky Rojo" jest już dostępny na platformie Netflix. Kto znalazł się w obsadzie? Jak wygląda zwiastun?

Zobacz wideo Wywiad z twórcami serialu "Rojst" [Popkultura]

Drugi sezon "Sky Rojo" na Netfliksie. Fani doczekali się kontynuacji

Drugi sezon "Sky Rojo" składa się z siedmiu, dwudziestopięciominutowych odcinków oraz ósmego odcinka, który trwa czterdzieści minut. Jest to kontynuacja historii trzech prostytutek: Coral, Wendy i Giny, które uciekają z burdelu Las Novias Club, by zasmakować wolności. W pościg za kobietami ruszają pachołkowie alfonsa Romea, którzy utrudniają kobietom ucieczkę.

 

Po złoto - kadr "50 tys. Rusków gwiżdże na mnie. Powiedziałem: S*synom pokażę!". Dokument o Kozakiewiczu

Drugi sezon "Sky Rojo". Obsada serialu twórców "Domu z papieru"

"Sky Rojo" to hiszpański serial twórców takich jak Álex Pina oraz Esther Martínez Lobato, którzy mają na swoim koncie m.in. popularną produkcję "Dom z papieru". W rolach głównych można oglądać ponownie aktorów, takich jak: Verónica Sánchez (Coral), Lali Espósito (Wendy) oraz Yany Prado (Gina),  Asier Etxeandia (Romeo), Enric Auquer (Christian) oraz Miguel Ángel Silvestre (Moisés).

W lipcu na Netfliksie ukażą się jeszcze następujące produkcje:

29 lipca:

  • Transformers: War for Cybertron - Kingdom (sezon 10)

30 lipca:

  • Świat centaurów (sezon 1)
  • Outer Banks (sezon 2)

'Moxie', nowy film Amy Poehler Filmy Netflixa 2021 - sprawdź najnowsze propozycje od streamingowego giganta

Netflix podzielił się danymi z drugiego kwartału. Okazało się, że najlepszym wynikiem (60 mln)  wśród seriali mogą pochwalić się twórcy "Łasucha", którego głównym bohaterem jest pół chłopiec, pół jeleń. Na drugim miejscu znalazł się serial na podstawie książki "Cień i kość" (55 mln), a ostatnie miejsce na podium zajął serial "Lupin".  Z kolei największym hitem drugiego kwartału w kategorii filmów jest horror "Armia umarłych" Zacka Snydera, który w ciągu pierwszych 28 dni od premiery na Netfliksie został obejrzany w 75 mln gospodarstw domowych.

Więcej o: