Powrót kultowego science-fiction. "Władcy wszechświata: Objawienie" już na Netfliksie

23 lipca na Netfliksie pojawił się sequel popularnego klasyka z lat 80. - "Władcy wszechświata". Serial zbiera już wiele pozytywnych recenzji. O czym jest animacja i jakie postaci w niej występują?

Sequel klasyka z lat 80. jest już dostępny na platformie streamingowej Netflix. Fani kreskówek z dawnych lat z pewnością będą pozytywnie zaskoczeni powiewem świeżości, który wkradł się do sequela tego kultowego już serialu.

Zobacz wideo "Sex Education" - 3 sezon już 17 września. "Z nami czeka Cię świetlana przyszłość!" [ZWIASTUN]

Nowe odcinki kultowego serialu już na platformie streamingowej. Gdzie obejrzeć "Władcy wszechświata: Objawienie"?

Pierwszy sezon serialu "Władcy wszechświata: Objawienie" dostępny jest od 23 lipca na platformie Netflix. Składa się on z pięciu, dwudziestopięciominutowych odcinków, które można obejrzeć ciągiem bez czekania na kolejne epizody mini-serialu.

 

"Władcy wszechświata" to amerykański film science fantasy, który po raz pierwszy pojawił się w 1987 roku  i został stworzony na podstawie innego serialu animowanego "He-Man i władcy wszechświata".

"Władcy wszechświata: Objawienie". Fabuła i obsada serialu animowanego

"Po katastroficznej bitwie Erernia pogrąża się w chaosie. Teela razem z nieoczekiwanym sprzymierzeńcem musi zapobiec unicestwieniu wszechświata" - brzmi opis serialu, który jest bezpośrednią kontynuacją kultowych "Władców wszechświata". Serial zaczyna się w momencie, w którym zakończyła się kilka lat temu jej wcześniejsza część. W następstwie bitwy He-Mana i Szkieletora Erenia pogrąża się w chaosie na całe dziesięciolecia. Bohaterowie także poszli swoimi drogami, co stara się zmienić Teela - chce ona ich połączyć, aby rozwikłać sekret zaginionego miecza i odbudować miasto.

W serialu pojawiają się takie postaci jak He-Man, Trap Jaw, Mer-Man, Man-At-Arms, Czarodziejka, Teela, Szkieletor, Evil-Lyn, Orko, Królowa Marlena, Ileena, Roboto czy He-Ro.

W obsadzie serialu animowanego znaleźli się aktorzy, którzy użyczają głosu postaciom. Są to: Mark Hamill, Lena Headey, Chris Wood, Sarah Michelle Gellar, Liam Cunningham, Stephen Root, Diedrich Bader, Griffin Newman, Tiffany Smith, Henry Rollins, Alan Oppenheimer, Susan Eisenberg, Alicia Silverstone, Justin Long, Jason Mewes, Phil LaMarr, Tony Todd, Cree Summer, Kevin Michael Richardson, Kevin Conroy i Herley Quinn Smith.

Netflix podzielił się danymi z drugiego kwartału. Okazało się, że najlepszym wynikiem (60 mln)  wśród seriali mogą pochwalić się twórcy "Łasucha", którego głównym bohaterem jest pół chłopiec, pół jeleń. Na drugim miejscu znalazł się serial na podstawie książki "Cień i kość" (55 mln), a ostatnie miejsce na podium zajął serial "Lupin". 

Więcej o: