Powstaje dokument o Robercie Lewandowskim dla Amazon Prime. "Bez upiększania"

Pierwszy film dokumentalny o Robercie Lewandowskim, jednym z najlepszych napastników w historii futbolu, powstaje dla Amazon Prime Video. Za tę produkcję odpowiada Papaya Films.

Film będzie dostępny dla abonentów Amazon Prime Video w 2022 roku. Jak zapowiadają twórcy, widzowie na całym świecie mogą spodziewać się unikatowego spojrzenia na karierę i życie prywatne zawodnika. Dzięki dokumentowi będą mogli przeżyć historię młodego chłopaka z Leszna, który mimo wyboistego początku kariery i różnych niepowodzeń został jednym z najlepszych na świecie piłkarzy swoich czasów.

Robert Lewandowski: To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania

- Pomysł na ten film jest nieoczywisty, dlatego zdecydowałem się na jego realizację. To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania - tak jak było naprawdę. Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich, również z zainteresowaniem obejrzą ten film - mówi Robert Lewandowski.

Za pomocą dokumentu gwiazda piłki nożnej chce nie tylko umożliwić fanom wgląd w swoje życie, lecz także dać widzom na całym świecie szansę odnalezienia się w jego historii. - Chciałbym, żeby ten dokument stał się inspiracją dla dzieciaków, które marzą o osiągnięciu czegoś wielkiego, ale nie do końca w siebie wierzą - dodaje Lewandowski.

Zobacz wideo Marta Korycka 10:48 Cześć Wam, mam taką prośbę - tam gdzie się da, dodawajcie proszę onnetworki sprzedażowe, na które musimy dowieźć odtworzenia. Te kody są specjalnie po to przygotowane :heavy_tick: 2 10:49 Propozycje zajawień: Koleśnik rewelacyjnie gra ciałem. Twórcy "Kruka" bardzo dużą uwagę przywiązują do fizyczności Lichota w drugim sezonie "Kruka" świetnie gra naburmuszone duże dziecko, które wkurza postać Żurawskiego

W filmie obok Roberta Lewandowskiego wypowiedzą się jego najbliżsi przyjaciele i rodzina, a także trenerzy, koledzy z drużyny i rywale, włączając największe gwiazdy światowego futbolu.

- Jesteśmy niesamowicie podekscytowani współpracą z Robertem Lewandowskim, jego zespołem i tworzeniem dokumentu, który da widzom na całym świecie wgląd w karierę wyjątkowej postaci, jaką jest Robert - mówi Christoph Schneider, Dyrektor Zarządzający Prime Video Germany. - Historia Roberta Lewandowskiego to nie tylko zwycięstwa, lecz także trudności, niepowodzenia i jego ogromna determinacja w przezwyciężeniu ich w drodze do sukcesu - dodaje.

Robert Lewandowski znowu doceniony w Niemczech! Prestiżowe wyróżnienie >>

Dokument dla Amazon Prime Video produkuje Papaya Films. Za koordynację wszystkich działań z ramienia zespołu Roberta Lewandowskiego odpowiadają Monika Bondarowicz oraz Tomasz Zawiślak. Film reżyseruje Maciej Kowalczuk.

Więcej o: