Wielki powrót "Seksu w wielkim mieście". Alexa Swinton zagra córkę Charlotte w "And Just Like That"

Kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" zbliża się wielkimi krokami. Pojawiają się coraz to nowsze informacje odnośnie "And Just Like That", dotyczące głównie obsady. Pod koniec lipca ogłoszono informację o tym, kto wcieli się w role dzieci głównych bohaterek. Będą to Alexa Swinton, Cathy Ang i Niall Cunningham.

Fani "Seksu w wielkim mieście" z pewnością cieszą się z planowanej kontynuacji. Data premiery nie jest jeszcze znana, choć wciąż pojawiają się kolejne informacje.

Zobacz wideo Ogłoszono powrót "Seksu w wielkim mieście". Czyli jak filmowcy grają na naszych sentymentach [Popkultura Extra]

"And Just Like That": Alexa Swinton wcieli się w rolę córki Charlotte z "Seksu w wielkim mieście"

W rolę Rose Goldenblatt, czyli córki Charlotte i Harry'ego, wcieli się młoda aktorka Alexa Swinton, która ma na swoim koncie udział w kilku bardzo dobrych produkcjach. Zobaczyć ją można m.in. w roli Ellie w serialu "Mythos", a także w "Turbulencje", "Emergence" i "Billions. Od 30 lipca będzie gościć na dużym ekranie w produkcji "Old".

W "And Just Like That" pojawią się również: Cathy Ang jako starsza siostra Rose, Lily oraz Niall Cunningham jako syn Mirandy i Steve'a - Brady Hobbes.

Nowa odsłona "Seksu w wielkim mieście" bez serialowej Samanthy? "Kim będzie zawsze mile widziana"

W kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" zobaczymy trzy z czterech głównych gwiazd serialu - Sarah Jessica Parker, Kristin Davis i Cynthia Nixon. W "And Just Like That" nie pojawi się Kim Cattrall, która nie wyraziła  zgody na udział w projekcie. Jak podaje Elle, możliwe, że prawdziwe są plotki o tym, że Sarah Jessica zazdrościła Kim rosnącej popularności i teraz aktorki nie lubią się - wręcz nie chcą grać u swojego boku.

"Dziewczyny ją uwielbiają, cenią i bardzo chciałyby zobaczyć ją w nowym sezonie. Celem serialu jest to, aby pokazać, że przyjaźń ewoluuje, zmienia się z czasem, więc Kim zawsze będzie mile widziana" -  donosi jednak źródło bliskie HBO Max, cytowane przez Elle. Informator dodaje również, że jeśli aktorka zmieni zdanie, nie będą się wahać i zaproszą ją do Nowego Jorku.

HBO Max już pracuje na planie "And Just Like That", ale choć w internecie krążą zdjęcia z planu, to nie opublikowano jeszcze informacji, kiedy odbędzie się premiera.

Więcej o: