Tak, Patryk Vega zrobił nowego "Pitbulla". Zaskoczył zwiastunem

Patryk Vega udostępnił właśnie nieoczekiwanie zwiastun nowego "Pitbulla". W rolach głównych m.in. Andrzej Grabowski, co oznacza, że "Gebels" powraca.

"Pitbull" to seria czterech filmów kinowych, a także bardzo ceniony przez widzów serial, których producentem był Emil Stępień. Pierwsze trzy filmy (premiery w latach 2005-2016) wyreżyserował Vega, a czwarty (2018) Władysław Pasikowski.

Patyk Vega i piąty Pitbull - jest zwiastun

W 2018 roku Patryk Vega ogłosił, że prawa do serii trafiają w jego ręce i zapowiedział, że powstanie piąta odsłona. Trzy lata temu pisał na Facebooku:

Kochani! Miło mi ogłosić, że kultowy ''Pitbull'' znów zagości na ekranie. Stałem się właścicielem praw do ekranizacji kolejnej części filmu i serialu "Pitbull", które kupiłem od spółki ATM Grupa S.A. Mój nowy ''Pitbull'' trafi do kin po trylogii "Kobiety mafii". Film będzie miał tytuł "Pitbull. Królowa chuliganów". Premiera "Pitbulla. Królowej chuliganów" nastąpi w czwartek 11 listopada 2021 roku - Patryk Vega - napisał na swoim Facebooku.

Potem jednak było o projekcie cicho, aż do dziś. W obsadzie nowej produkcji znaleźli się m.in. Przemysław Bluszcz i Tomasz Dedek.

Zobacz wideo Nowy "Pitbull" Patryka Vegi - zwiastun

Wcześniej Vega mówił, że tytuł będzie brzmiał "Pitbull. Królowa Chuliganów", teraz jednak pokazał zwiastun zapowiadający po prostu "Pitbulla". Podał także planowaną - znaną zresztą już wcześniej - datę premiery - szykuje się na długi listopadowy weekend, bo produkcja ma wejść na duży ekran 11 listopada 2021 roku.

Niezwykle płodny Vega w tym roku pokazał już jeden film, nie w kinach, a w sieci - to dokumentalne "Oczy diabła".

W zeszłym roku pracował też nad "Miłością w czasach zarazy" - tu kontrowersje budziło to, że nie przerwał zdjęć mimo lockdownu, któremu poddało się prawie całe środowisko filmowe (i nie tylko). Zareagowała wtedy m.in. Gildia Reżyserów Polskich, która apelowała, by ze względu na zagrożenie pandemiczne nie kręcić w tym czasie filmów.

Więcej o: