Rebel Wilson jako Britney Spears. Wszystko na potrzeby filmu Netfliksa

Rebel Wilson zamieściła w sieci zdjęcie i wideo, na którym odtwarza teledysk do utworu "(You Drive Me) Crazy" Britney Spears. Ma to związek z filmem "Senior Year", który Netflix planuje pokazać w przyszłym roku.

Rebel Wilson pokazała się w charakterystycznym uniformie kelnerki, a także skrzącym się zielonymi cekinami topie, kojarzącymi się nieodparcie z kadrami z teledysku Britney Spears z 1999 roku. "Senior Year" nie jest jednak filmową biografią piosenkarki. W produkcji Netfliksa Wilson gra byłą cheerleaderkę, która próbuje odzyskać popularność w liceum i zdobyć koronę królowej balu po dwudziestu latach spędzonych w śpiączce. 

Rebel Wilson pisze: Jestem największą fanką Britney

Przy zdjęciu, które aktorka zamieściła na Instagramie, napisała: "Moje życie jest teraz trochę szalone. PS Kocham Cię, Britney".

 

Przy wideo, które można zobaczyć tutaj, zamieściła odrobiną dłuższy komentarz, przyznając, że jest ogromną fanką Britney Spears i jest nią także grana przez nią postać. Dlatego układ z "Crazy" stał się inspiracją dla jej grupy cheerleaderek. W filmie Netfliksa "Senior Year" obok Wilson wystąpią także  Alicia Silverstone, Justin Hartley, Angourie Rice, Sam Richardson, Zoë Chao, Mary Holland i Chris Parnell. Reżyseruje Alex Hardcastle.

Zobacz wideo Britney Spears odpowiada na pytania. Jej ulubiona piosenka to "Toxic"

"(You Drive Me) Crazy" to trzeci singel z debiutanckiego albumu Britney Spears "...Baby One More Time", znalazł się także na ścieżce dźwiękowej komedii romantycznej "Drive Me Crazy". Teledysk był nominowany do MTV Video Music Awards w 2000 roku - w kategorii najlepszy teledysk muzyki tanecznej. Nie udało się jednak zdobyć statuetki, wygrał wtedy klip do utworu "Waiting for Tonight" Jennifer Lopez.

Rebel Wilson - skończyła prawo, dziś robi karierę w Hollywood

Rebel Wilson jest aktorką, piosenkarką, producentką i scenarzystką. Zanim postawiła na aktorstwo, skończyła prawo. Popularność przyniosły jej takie filmy jak "Druhny" oraz "Pitch Perfect", zagrała też np. drużynową hitlerjugend w "Jojo Rabbit" Taiki Waititiego. 

Wiele jej bohaterek musi mierzyć się ze społecznym postrzeganiem kobiet, które nie mają idealnego ciała i nauczyć się lubić siebie takimi, jakimi są - choćby w filmie Netfliksa "Czyż to nie romantyczne". Wilson z tą kwestią zmaga się także w życiu prywatnym - aktorka ma zespół policystycznych jajników i cierpi z powodu wahań wagi, spowodowanych zajadaniem stresu. Bardzo mocno wspiera ruch body positivity. W 2020 roku postanowiła w ramach "roku dla zdrowia" zrzucić prawie 30 kilogramów. Dzieliła się z fanami swoimi doświadczeniami, podkreślając, że zawsze czuła się "pewnie" ze swoim ciałem, ale teraz czuje się "superpewnie".

Więcej o: