Netflix. Top 10 najchętniej oglądanych produkcji w Polsce - co warto zobaczyć? [LISTA]

Wśród najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa jest film dla nastolatków "The Kissing Booth 3" i miniserial kryminalny "Bez pożegnania", nakręcony na podstawie jednej z najwcześniejszych powieści Harlana Cobena. Podpowiadamy, co jeszcze warto zobaczyć na platformie Netflix.

W zaktualizowanym rankingu TOP 10 na Netfliksie znalazły się filmy i seriale, które mogą zwrócić uwagę osób szukających ciekawej propozycji na wieczór. Są tam zarówno seriale kryminalne, film science fiction, komedia romantyczna, jak i produkcje dla dzieci - każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz wideo "Lucyfer" - zwiastun sezonu finałowego

Netflix - 10 najchętniej oglądanych produkcji w Polsce

1. "The Kissing Booth 3"

  • "The Kissing Booth 3" to amerykańska komedia romantyczna z 2021 roku. Produkcja jest przeznaczona raczej dla nastolatków i opowiada o dziewczynie imieniem Elle, która stanie przed ważnymi, życiowymi wyborami. Reżyserem jest Vince Marcello.

Kadr z filmuStreisand się rozmyśliła. Mówi, że "Narodziny gwiazdy" z Gagą to "zły pomysł"

2. "Bez pożegnania"

  • Współpraca Harlana Cobena z Netfliksem trwa, a w zeszły piątek na platformie ukazał się nowy serial kryminalny na podstawie jednej z jego ostatnich powieści - "Bez pożegnania". Głównym bohaterem jest pracujący w ośrodku dla trudnej młodzieży Guillaume Lucchesi. Każdy z pięciu odcinków miniserialu koncentruje się na innej ważnej dla fabuły postaci.

3. "Bloodshot"

  • "Bloodshot" to świetna propozycja dla fanów science fiction. Amerykański film u superbohaterach został oparty na serii komiksów Valiant Comics. Opowiada o martwym żołnierzu, który zostaje wskrzeszony dzięki nowej biotechnologii i postanawia się zemścić.

4. "Beckett"

  • "Beckett" to kolejny na liście film akcji. Produkcja z 2021 roku opowiada o amerykańskim turyście, który po wypadku w Grecji zostaje uwikłany w związany z polityką spisek. Reżyserem jest Ferdinando Cito Filomarino.

5. "Hit & Run"

  • "Hit & Run" to izraelsko-amerykański thriller, który stał się wyjątkowo popularny wśród polskich widzów. Przedstawia historię mężczyzny, którego życie całkowicie się zmienia po tym, jak jego żona ginie w wypadku, a sprawca zdarzenia ucieka.

6. "The Good Doctor"

  • "The Good Doctor" to liczący trzy sezony serial o tematyce medycznej. Opowiada o pracy wybitnie uzdolnionego lekarza cierpiącego na autyzm, który zostaje rezydentem na oddziale chirurgii.

7. "Vivo"

  • "Vivo" to propozycja dla nieco młodszych widzów. Jest to amerykański, animowany musical komediowy. Utalentowany muzycznie kinkaż (gatunek drapieżnego ssaka) wyrusza w długą podróż, aby doręczyć miłosną piosenkę w imieniu swojego przyjaciela.

Materiały promocyjne"Small world" niedługo w kinach. Adamczyk na tropie porwanej dziewczynki

.8. "Riverdale"

  • "Riverdale" to kolejny serial na liście - tym razem oparty na komiksach wydawnictwa Archie Comics. W tytułowym miasteczku dochodzi do morderstwa kilkunastoletniego chłopaka, a jego przyjaciele starają się wyjaśnić sprawę i znaleźć sprawcę.

9. "Koci domek Gabi"

  • "Koci Domek Gabi" to animowany serial, który zabiera dzieci do magicznego świata, w którym Gabi i jej koty przeżywają coraz to nowe przygody w kolorowej rzeczywistości.

10. "Sea Fever" ("W otchłani lęku")

  • To horror z 2019 roku. Główną bohaterką jest Siobhan, która studiuje biologię i naturalne anomalie. W ramach praktyk studenckich udaje się na rybacką łódź, na której próbuje znaleźć materiał do badań. W pewnym momencie statek kapitana wpływa na teren tak zwanej "strefy zastrzeżonej", gdzie pojawiają się nieznane dotąd ludzkości gatunki.  
Więcej o: