"Dziewczyny z Dubaju" na odważnych zdjęciach. Pierwsze kadry z filmu Marii Sadowskiej, który produkowała Doda

"Dziewczyny z Dubaju" to film, o którym mówi się od dawna z powodu tematyki, osobowości reżyserki i producentów. Teraz mamy pierwsze zdjęcia.

Oparte na prawdziwych wydarzeniach "Dziewczyny z Dubaju" - jak zapowiada dystrybutor - zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. "afery dubajskiej", w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. To film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i "Pitbull. Ostatni pies". Reżyserii podjęła się Maria Sadowska - autorka obsypanego nagrodami obrazu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".

Wszystkie zdjęcia można zobaczyć po wejściu do galerii.

Naked attraciton. Magia nagości. Polska. "Magia nagości. Polska" zostanie wyemitowana. Jest data pierwszego odcinka

"Dziewczyny z Dubaju" - premiera coraz bliżej, ale daty nie ma

Film jest inspirowany wydarzeniami opisanymi w książce Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju". Zdjęcia były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach. Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Zobacz wideo Kogo się teraz słucha w Polsce? Rapowy tron podbić trudno, ale im się udaje

O czym ma opowiadać scenariusz produkcji? Główną bohaterką "Dziewczyn z Dubaju" jest Emi - młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…  

Kadr z filmu Streisand się rozmyśliła. Mówi, że "Narodziny gwiazdy" z Gagą to "zły pomysł"

Film zapowiada piosenka śpiewana przez Dodę - "Don't Wanna Hide".

 

Na razie nie jest jeszcze znana data kinowej premiery filmu. Film widzieli członkowie ekipy i Katarzyna Figura zapewniała, że widz będzie wbity w fotel.

Więcej o: