James Bond powróci już we wrześniu. Znamy datę światowej premiery "Nie czas umierać"

W piątek poznaliśmy światową datę premiery filmu "Nie czas umierać", czyli długo wyczekiwanej, najnowszej odsłony serii o przygodach Jamesa Bonda. Najsłynniejszy agent Jej Królewskiej Mości powróci do kin 28 września 2021 roku.

"Światowa premiera filmu 'Nie czas umierać' odbędzie się we wtorek 28 września 2021 r. w londyńskiej Royal Albert Hall. Na czerwonym dywanie pojawią się: Daniel Craig, producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli oraz reżyser Joji Fukunaga" - czytamy we wpisie opublikowanym w piątek na oficjalnym profilu filmu na Facebooku. 

"Nie czas umierać" z datą światowej premiery. James Bond powróci na ekrany pod koniec września

Pierwotnie "Nie czas umierać" (ang. "No Time to Die") miało zadebiutować w kinach w kwietniu 2020 r., Pandemia koronawirusa wstrzymała jednak cały przemysł filmowy, przez co premierę 25. odsłony serii o przygodach Jamesa Bonda wielokrotnie przekładano. Czas oczekiwania dobiegł jednak końca, a produkcja pojawi się w kinach już jesienią. 

Zobacz wideo "No Time To Die" - zwiastun. Kolejny film o Bondzie "zmieni wszystko"

"No Time to Die". O czym opowie film?

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się emeryturą na Jamajce. Z niespodziewaną prośbą o pomoc zwraca się do niego stary przyjaciel, Felix Leiter z CIA. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele trudniejsza, niż mogłoby się wydawać i naprowadza 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, który dysponuje nową, niezwykle niebezpieczną technologią. - Nikt tak Bondowi za skórę nie zalazł, jak on to zrobi. To kawał prawdziwego drania - mówi o czarnym charakterze z "No Time to Die" producentka Barbara Broccoli.

Obok Daniela Craiga, który w postać agenta 007 wcieli się już po raz ostatni, w produkcji wystąpią również: Rami Malek, Ralph Fiennes, Lea Seydoux (według różnych źródeł jej postać to nowa żona agenta 007), Naomie Harris, Ben Whishaw, Jeffrey Wright oraz Ana de Armas

Więcej o: