James Bond powróci już we wrześniu. Znamy datę światowej premiery "Nie czas umierać"

W piątek poznaliśmy światową datę premiery filmu "Nie czas umierać", czyli długo wyczekiwanej, najnowszej odsłony serii o przygodach Jamesa Bonda. Najsłynniejszy agent Jej Królewskiej Mości powróci do kin 28 września 2021 roku.

"Światowa premiera filmu 'Nie czas umierać' odbędzie się we wtorek 28 września 2021 r. w londyńskiej Royal Albert Hall. Na czerwonym dywanie pojawią się: Daniel Craig, producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli oraz reżyser Joji Fukunaga" - czytamy we wpisie opublikowanym w piątek na oficjalnym profilu filmu na Facebooku. 

"Nie czas umierać" z datą światowej premiery. James Bond powróci na ekrany pod koniec września

Pierwotnie "Nie czas umierać" (ang. "No Time to Die") miało zadebiutować w kinach w kwietniu 2020 r., Pandemia koronawirusa wstrzymała jednak cały przemysł filmowy, przez co premierę 25. odsłony serii o przygodach Jamesa Bonda wielokrotnie przekładano. Czas oczekiwania dobiegł jednak końca, a produkcja pojawi się w kinach już jesienią. 

Zobacz wideo "No Time To Die" - zwiastun. Kolejny film o Bondzie "zmieni wszystko"

"No Time to Die". O czym opowie film?

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się emeryturą na Jamajce. Z niespodziewaną prośbą o pomoc zwraca się do niego stary przyjaciel, Felix Leiter z CIA. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele trudniejsza, niż mogłoby się wydawać i naprowadza 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, który dysponuje nową, niezwykle niebezpieczną technologią. - Nikt tak Bondowi za skórę nie zalazł, jak on to zrobi. To kawał prawdziwego drania - mówi o czarnym charakterze z "No Time to Die" producentka Barbara Broccoli.

Obok Daniela Craiga, który w postać agenta 007 wcieli się już po raz ostatni, w produkcji wystąpią również: Rami Malek, Ralph Fiennes, Lea Seydoux (według różnych źródeł jej postać to nowa żona agenta 007), Naomie Harris, Ben Whishaw, Jeffrey Wright oraz Ana de Armas

Jego ostatni film HBO GO - w sierpniu z platformy zniknie prawie 50 tytułów [LISTA]

Piotr Głowacki w filmie 'Mistrz'"Mistrz". Metamorfoza Piotra Głowackiego. W filmie nie ma dublerów

Więcej o: