"Dziewczyny z Dubaju" - jest pierwszy zwiastun. "Ile musiałby zapłacić ktoś, żeby się z tobą przespać?"

"Dziewczyny z Dubaju" to film, który wyprodukowali Doda i Emil Stępień, a który ma zdemaskować "hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnić całą prawdę na temat tzw. 'afery dubajskiej', w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu". Jest pierwszy zwiastun.

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie - czytamy w zapowiedzi filmu. To prawdopodobnie jej głos słyszymy w pierwszym zwiastunie "Dziewczyn z Dubaju".

Nagranie z planu 'M:I 7'Ekipa "Mission: Impossible 7" zrzuciła pociąg z klifu, a Tom Cruise nadzorował

"Dziewczyny z Dubaju" - zwiastun z narratorką

"Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…" - zapowiada dystrybutor.

Zobacz wideo Dziewczyny z Dubaju - zwiastun

Na razie nie ma daty kinowej premiery "Dziewczyn z Dubaju". Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawili się także zagraniczni aktorzy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Scenariusz "Dziewczyn z Dubaju" zainspirował reportaż Piotra Krysiaka o tym samym tytule. - Po raz pierwszy w swojej filmowej karierze podejmuję temat bohatera, a raczej bohaterki, która nie jest w jednoznaczny sposób pozytywna - mówiła o tym filmie w zeszłym roku Maria Sadowska. - Jest to dla mnie bardzo ciekawa i nowa droga, zupełnie nowe doświadczenie. Wszyscy jednak kochamy filmy o gangsterach i fascynujemy się mrocznymi bohaterami, mimo że wiemy, że są to ludzie o wątpliwej moralności. Robimy więc kino gangsterskie, tylko że z dziewczynami "lekkich obyczajów" w roli głównej. Ciemna strona ludzkiej natury, to, do czego być może każdy z nas jest zdolny, bądź nie jest, to temat, który zawsze fascynował i widzów, i filmowców. Takie pytanie chciałabym, żeby widz zadał sobie po wyjściu z kina. Podejmujemy też niezwykle ważny temat handlu ludźmi oraz tego, że dzisiejszy świat jest pełen hipokryzji i przyzwolenia na to - dodawała reżyserka.

Kadr z filmu 'Fuks', reż. Maciej DutkiewiczKomedia, która wystrzeliła karierę Macieja Stuhra. Teraz to muzeum lat 90.

Z kolei producentka filmu Dorota Rabczewska wyjaśniała, że zdecydowała się na realizację projektu z bardzo ważnych dla niej przyczyn. - Moją misją jest robienie filmów z morałem. Zadaniem "Dubajek" jest sprawić, by młode dziewczyny poczuły dumę i satysfakcję ze swoich ambicji, ciężkiej pracy i niechodzenia na skróty. Aby sztuczny blichtr niektórych celebrytek nie był wzorem do naśladowania i powodem do zazdrości. W tej historii za każdą kupioną firmową torebką kryje się sprzedaż moralności i siebie. Nie zapomniałam jednak o drugiej stronie medalu. Film pokaże również hipokryzję klientów z Polski, którzy do dnia dzisiejszego cieszą się z nienagannego medialnego wizerunku mężów i ojców. Ups. To film o tym jak bardzo powierzchownie i relatywnie postrzegamy i oceniamy rzeczywistość - zapewniała.

<<Reklama>> Ebook "Dziewczyny z Dubaju" dostępny jest w Publio.pl >>

Więcej o: