"Dziewczyny z Dubaju". Kiedy premiera filmu wyprodukowanego przez Dodę?

Niedawno poznaliśmy pierwszy zwiastun filmu "Dziewczyny z Dubaju", który, jak zapowiadają twórcy, zdemaskuje "hipokryzję polskiego show biznesu i ujawni całą prawdę na temat tzw. 'afery dubajskiej'". Kiedy produkcja trafi do kin?

"Dziewczyny z Dubaju" to film oparty na prawdziwych wydarzeniach, które zostały przedstawione wcześniej przez Piotra Krysiaka w książce pod tym samym tytułem. Mowa o słynnej "aferze dubajskiej" z 2015 roku z udziałem polskich modelek, aktorek i celebrytek. Autor opisał jak wyglądał proceder werbowania dziewczyn do pracy w charakterze "luksusowych prostytutek", które miały spełniać wymyślne seksualne zachcianki arabskich szejków.

Doda - Materiały promocyjne Doda piosenką promuje "Dziewczyny z Dubaju". Ma teledysk na TikToku!

"Dziewczyny z Dubaju". O czym będzie ten film?

Producentami filmowej wersji "Dziewczyn z Dubaju" są Doda, czyli Dorota Rabczewska oraz Emil Stępień. Producenci, którzy do niedawna prywatnie byli parą, pracowali już wspólnie przy filmie "Pitbull. Ostatni Pies" w reżyserii Patryka Vegi. O czym opowie ich najnowsza produkcja?

"Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę... Oparte na prawdziwych wydarzeniach 'Dziewczyny z Dubaju' zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. 'afery dubajskiej'" - czytamy w opisie dystrybutora filmu.

Zobacz wideo "Dziewczyny z Dubaju" - jest pierwszy zwiastun. "Ile musiałby zapłacić ktoś, żeby się z tobą przespać?"

"Dziewczyny z Dubaju" - obsada

Za kamerą filmu stanęła Maria Sadowska, piosenkarka, a także reżyserka znana z "Dnia Kobiet" oraz "Sztuki Kochania. Historii Michaliny Wisłockiej". W roli głównej w "Dziewczynach z Dubaju" wystąpiła Paulina Gałązka. Prócz niej w na ekranie zobaczymy m.in. Giulio Beruttiego, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Kaczmarczyk oraz Józefa Pawłowskiego. Nie wiadomo jeszcze w jakie role wcielili się ci aktorzy.

Nagranie z planu 'M:I 7' Ekipa "Mission: Impossible 7" zrzuciła pociąg z klifu, a Tom Cruise nadzorował

"Dziewczyny z Dubaju". Kiedy film wyprodukowany przez Dodę trafi do kin?

Data premiery filmu nie została jeszcze oficjalnie podana, jednak w sieci można natrafić na zapewnienia, że "Dziewczyny z Dubaju" trafią do kin jeszcze tej jesieni.

Więcej o: